021-49029 پشتیبانی ایام عید : 09129309400 تهران-اشرفی اصفهانی-برج زمرد

مقالات و بروزرسانی ها

کانادا بهترین کشور برای مهاجرت

۱۰ دلیل مهم | کانادا بهترین کشور برای مهاجرت

کانادا بهترین کشور برای مهاجرت -در اینجا چند دلیل وجود دارد که مردم از سراسر جهان به دنبال ویزای اقامت دائم کانادا هستند. این کشور از بسیاری از شهرهای کانادایی فوق العاده برای زندگی و کار تشکیل شده است. به عنوان مثال،این کشور هزاران شغل با درآمد بالا را در سرزمین های گسترده اش برای همه فراهم می کند.در این مطلب تهران مبله مرجع اجاره آپارتمان در تهران کانادا بهترین کشور برای مهاجرت را برای شما معرفی می کند.

کانادا کشور بسیار دوستانه و مهاجرتی است که از جوامع بزرگ مهاجران نشکیل شده است. گفته شده است که از هر ۵ کانادایی یکی از آنها در خارج از کشور متولد شده است. مناظر دیدنی و منحصر به فرد آن بسیاری از مردم را به عنوان مهاجرین جذب می کند. در نهایت، کشور کانادا همچنین به سطح بالایی استاندارهای زندگی خود در جهان افتخار می کند. کسانی که به آنها ویزای اقامت دائم داده می شود واجد شرایط درخواست مدرک کانادایی پس از ۳ سال می باشند. هر ۲۵۰ هزار نفر از سراسر جهان هر سال به کانادا مهاجرت می کنند.

اگر شما در حال بررسی مهاجرت به کانادا برای زندگی یا کار هستید، بیشتر علاقمند هستید که بهترین شهرهای کانادا را برای مهاجرین بدانید. ما برای شما یک لیست از ۱۲ انتخاب شهرها در کانادا تهیه کرده ایم. شما می توانید در مورد فرهنگ، اقتصاد، و بسیاری از جاذبه های شهری بیابید.برای خواندن لیست بهترین شهرهای کانادا برای زندگی و مهاجرت به وبلاگ تهران مبله مراجعه کنید.

هنگامی که شما به یک شهر بیشتر علاقه مند هستید، پیدا می کنید، مطمئنا می خواهید بدانید که چگونه می توانید مقرون به صرفه تر و با هزینه کمتری در این شهر زندگی کنید.

 

کانادا بهترین کشور برای مهاجرت جاذبه دیدنی کانادا

 

 

مهم نیست که از کجا می خواهید به کانادا بروید، ما بهترین راه حل های ممکن را برای شما آماده کره ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین گزینه های مهاجران در کانادا مطالب تهران مبله را دنبال کنید.

ورود شما به کانادا ممکن است بسیار هیجان انگیز و مضطرب کننده باشد. برای دریافت نکات در مورد چگونگی آماده شدن برای ورود به کانادا،مطالب ما را دنبال کنید.

۱۰ دلیل که کانادا بهترین کشور برای مهاجرت است

طبق لیست بهترین کشورهای جهان توسط انجمن جهانی اقتصاد، کانادا دومین کشور جهان است. کانادا همچنین در رتبه اول برای کیفیت زندگی و ۲ برای شهروندی قرار گرفت. این رتبه بندی بر اساس عوامل زیر است:

ایمنی در کانادا بهترین کشور برای مهاجرت

ایمنی همیشه یکی از مهمترین ملاحظات هنگام جستجوی یک شهر برای زندگی است. کانادا دومین کشور بزرگ دنیا با ۲۰٫۶ درصد از جمعیت خارجی است. گفته می شود که بالاترین نرخ مهاجران در سرتاسر جهان را دارد. این کشور هرگز توسط فعالیت های تروریستی مورد هدف قرار نگرفته و میزان جرم و جنایت در شهرهای آن پایین است. شما می توانید انتظار زندگی آرام و صلح آمیز به عنوان یک مهاجر در کانادا داشته باشید.

ثبات سیاسی در کانادا

این کشور دارای ۱۱امین اقتصاد بزرگ جهان است. به عنوان عضو گروه ۷ (G-7) و سازمان همکاری اقتصادی، یکی از پایدار ترین اقتصادهای جهان است. سیستم سیاسی آن دموکراسی پارلمانی است و اقتصاد آن به طور نزدیکی با ایالات متحده ارتباط دارد. در سال ۲۰۱۳،کانادا سالیانه ۸۴ درصد برای ثبات سیاسی و عدم وجود خشونت یا تروریسم رتبه بندی شده است. ۹۷ درصد اثر بخشی نیز برای دولت آن تعیین شد.

توان مالی کانادا

یکی از بیشترین سوالاتی که شما احتمالا می خواهید  به آنها پاسخ دهید این است که آیا کانادا مقرون به صرفه است. آمار Numbeo از مقایسه هزینه زندگی بین کانادا و ایالات متحده نشان می دهد که در اکثر کالاها و خدمات، کانادا ارزان تر است. شهرهای گران قیمت در کانادا نیز وجود دارد. برای مثال، مسکن در ونکوور و تورنتو نسبت به شهرهای دیگر کانادا گرانتر است. اما باید توجه داشت که درآمد متوسط ​​خانوار نیز در این دو شهر بالاتر است.

بازار کار کانادا

یکی دیگر از دلایلی که کانادا بهترین کشور برای مهاجرت است. بازار کار کانادا می باشد. بازار کار آن نسبتا مشابه سایر کشورهای توسعه یافته است. اکثر مشاغل را می توان در بخش خدمات و همچنین منابع طبیعی و تولید یافت. رشد اقتصادی کانادا عمدتا در چهار شهر عمده – کلگری، ونکوور، تورنتو و مونترال متمرکز است. نرخ بیکاری حتی در شهرهای کوچک نیز پایین است. اگر می خواهید شغل حرفه ای با درآمد خوب داشته باشید، لازم است که زبان انگلیسی را به خوبی بلد باشید. همچنین خوب است که فرانسه را به عنوان زبان دوم بعد انگلیسی بلد باشید تا با بسیاری از شرکت های کسب و کار انگلیسی و فرانسوی در کانادا همکاری کنید.

خانواده در کانادا

وقتی که به کانادا مهاجرت می کنید، برای خانواده ها پیدا کردن شهرهای خانواده دوست مهم است. چگونه این را ارزیابی می کنید؟ شما می خواهید در مورد مراقبت های بهداشتی خوب، مدارس، میزان جرم و جنایت، نرخ بیکاری، دسترسی به مسکن، هنرهای نمایشی و نهادهای فرهنگی، کیفیت هوا، تفریحات سالم و تنوع، بدانید. طبق تحقیقات انجام شده توسط خانواده کانادایی، شهر Quebec ، رتبه ۱  به عنوان شهر مورد پسند خانواده ها را دارد.به این دلیل که پایین ترین میزان آسیب پذیری در بیمارستان و بهترین میزان مراقبت از کودک را دارا است. همچنین دارای بارهای رستوران ها، موزه ها و مراکز هنری زیبا است. دیگر شهرها شامل مونترال، ونکوور، وان، تورنتو، مارکام، ریچموند هیل، گاتینو و کالگری هستند.

مراقبت های بهداشتی

مراقبت های بهداشتی در کانادا از طریق یک سیستم به نام Medicare ارائه می شود که در بیشتر طور عمومی تأمین می شود و رایگان است. قانون بهداشت کانادا سال ۱۹۸۴ پیاده سازی آن را راهنمایی می کند. شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی می توانند برای بیمه بهداشت عمومی درخواست دهند. پوشش درمانی به این معنی است که شما برای خدمات بهداشتی در خدمات بهداشت عمومی، بیمارستان ها و یا کلینیک های پزشکی هزینه نمی کنید.

پوشش درمانی در کانادا

هنگامی که شما اشتغال پیدا می کنید، می توانید پوشش بیمه اضافی را از کارفرمای خود دریافت کنید. تمام سرزمین ها و استان ها خدمات پزشکی اورژانسی رایگان را حتی زمانی که شما یک کارت بهداشت دولتی ندارید برای شما انجام می دهند ولی بسته به وضعیت مهاجرت شما، ممکن است برخی محدودیت ها اعمال شود. واقعیت این است که بسیاری از مردم به دلیل سیستم عالی مراقبت های بهداشتی به کانادا مهاجرت می کنند که گفته می شود که از ایالات متحده برتر است.

 

کانادا بهترین کشور برای مهاجرت تدریس عالی و اموزش در کانادا

 

 

سیستم های مدارس

بر اساس یک مطالعه سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه، کانادا یکی از رهبران جهانی در آموزش و پرورش است. این گزارش اظهار داشت که کانادا منحصر به فرد است، زیرا دانش آموزان مهاجر، بدون توجه به زمینه های اقتصادی اجتماعی، بسیار خوب عمل می کنند. این  کشور رتبه پنجم در دانش و ریاضیات و اقتصاد در سراسر جهان دارد. کانادا همچنین دارای بهترین دانشگاه های دولتی و خصوصی است. بورس تحصیلی، کمک های مالی و سایر فرصت های مالی نیز برای دانش آموزان در دسترس است، چه به صورت نیمه وقت و چه تمام وقت، و افرادی که کم توان، دارای معلولیت یا خانواده های کم درآمد هستند.British Columbia, Alberta, Ontario بهترینها در میان ایالتهای کانادا برای آموزش و مهارت  هستند.

در کانادا شما تنها نیستید

کانادا هر ساله حدود ۲۵۰،۰۰۰ تازه وارد را می پذیرد.در واقع همانطور که در بالا ذکر کردیم از هر ۵ کانادایی یکی از آنها از خارج کشور است.
کانادا تجربه زیادی در مهاجرت دارد و برای موفقیت مهاجران سرمایه گذاری می کند.

جاهای زیادی برای زندگی شما وجود دارد

کانادا دومین کشور بزرگ جهان است. نزدیک به ده میلیون کیلومتر مربع است، اما جمعیت آن تنها ۳۵ میلیون است. کانادا دارای یک حومه جغرافیایی بزرگ و شهر های ساحلی با امکانات فراوان برای تازه واردان است.این یکی از دلایلی است که آن را به بهترین کشور برای مهاجرت تبدیل می کند.
حومه های شهر کانادایی بسیار زیبا است، در حقیقت، حتی افرادی که تصمیم می گیرند که در یک شهر بزرگ زندگی کنند،ممکن است  در بعضی از کلبه های این کشور زندگی می کنند.

آموزش عالی در کانادا داشته باشید

کانادا بهترین کشور برای مهاجرت جوانان علاقمند به تحصیل نیز هست. هر کانادایی حق تحصیل دارد .سیستم مدارس دولتی و آزاد کانادا و قوانین تحصیلی اجباری اطمینان حاصل می کند که هر کانادایی حداقل یک آموزش ابتدایی داشته باشد. و کانادا دسترسی بیشتری به آموزش پیشرفته بیش از هر کشوری دارد.
کانادا همچنین جای خوبی برای دانشجویان بین المللی است. مدارک کانادا در جهان مورد احترام است و می تواند به دانشجویان بین المللی برای اقامت دائم کانادا کمک کند.

اگر شما نیز تجربه اقامت و مهاجرت به کانادا را دارید با ما در میان بگذارید.برای دیدن تخفیف های شگفت انگیز تهران مبله برای اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره سوئیت در تهران در اینستاگرام تهران مبله عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian