021-91004064
ممنوعیت سفر در تعطیلات عید سعید فطر

ممنوعیت سفر در تعطیلات عید سعید فطر

با نزدیک شدن به آخر ماه رمضان، خبر های متعددی در راستای، نحوه برگزاری محدودیت های کرونایی و سفر ها منتشر شده است. در واقع افراد بسیاری به صورت مکرر در حال پیگیری اخبار هستند تا بتوانند از آخرین به روز رسانی ها آگاه شوند و تصمیم خود را درباره سفر کردن و یا نکردن بگیرند. نزدیک به دو سال است که زندگی همه ی ما توسط ویروس کرونا دچار تغییراتی شده و در این راستا، انجام بسیاری از فعالیت ها ممنوع اعلام شد. به منظور حفظ سلامت و جان خود در برابر ابتلا به بیماری خطرناک کرونا، دیگر باید عوامل بسیار زیادی رعایت شده و همچنین پروتکل ها و دستورات متعددی پیگیری و اجرا می شد. و یکی از مهم ترین عواملی که کرونا توانست تاثیرات بسیار زیادی را بر روی آن بگذارد، ممنوعیت برای تردد و سفر بود. 

 در واقع با بیشتر شدن آمار ابتلا و مرگ و میر در خصوص ویروس کرونا، انجام بسیاری از فعالیت ها همانند سفر کردن، ممنوع اعلام شد. به همین ترتیب، افراد بسیار زیادی از سفر کردن و فاصله گرفتن از محیط های شهری نا کام ماندند. یکی از مهم ترین تعطیلاتی که در روز های آینده با آن رو به رو هستیم، تعطیلات عید سعید فطر می باشد. هر چه به اواخر ماه رمضان نزدیک می شویم، اشتیاق برای سفر در بسیاری از افراد هم بیشتر می شود و به همین ترتیب، افراد متعددی به دنبال پیگیری اخبار در خصوص توانایی و وجود امکان سفر کردن هستند. 

با برگزاری جلسات متعدد، نهایتا تصمیمات در خصوص ممنوعیت و یا آزاد بودن تردد های بین شهری توسط دولت گرفته شد و در این راستا مدیر کل روابط عمومی فرمانداری تهران، سخنانی را ذکر کرده اند. ایشان گزارشاتی را در خصوص ممنوعیت تردد و سفر های بین شهری در ایام تعطیلات عید سعید فطر ارائه دادند و سخنانی را در این خصوص ذکر کرده اند. در ادامه به طور کامل، سخنان و گزارشاتی را از مدیر کل روابط عمومی فرمانداری استان تهران در خصوص ممنوعیت تردد و سفر در عید فطر ذکر کرده ایم. برای آگاهی از این اخبار ادامه مطلب را مطالعه کنید.

نقل قول هایی از ایمان قربانی

به دنبال نزدیک شدن به روز های آخر ماه رمضان، ایمان قربانی، مدیر کل روابط عمومی فرمانداری استان تهران، گزارشاتی را بیان کرده اند:طبق اعلامیت وزیر کشور و همچنین فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، در روز سه شنبه 21 اردیبهشت از ساعت 12، تا روز 25 اردیبهشت و در وقت ظهر، تمامی تردد ها و سفر های بین شهری، به ویژه در شهر هایی که در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند، ممنوع اعلام شد.

مجوزی صادر نمی شود!

ایمان قربانی در پی حرف هایشان اضافه کردند که هیچ گونه مراجعه ای به فرمانداری استان تهران صورت نگیرد. در این شرایط بحرانی، هیچ گونه مجوزی در خصوص سفر های بین شهری صادر نمی شود و در نتیجه، هیچ فردی به فرمانداری استان تهران مراجعه نکند. اگر قصد سفر دارید توصیه می کنیم در صورت غیر ضروری بودن آن، به طور جدی از انجام این سفر خودداری کنید و در حفظ سلامتی و از بین بردن ویروس کرونا سهیم باشید.

 
  • 21 اردیبهشت ، 1400
  • 868

نظر دهید