021-91004064
کرمانشاه مسافر نوروزی نمیپذیرد

کرمانشاه مسافر نوروزی نمیپذیرد

مدیر کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه اعلام کرد در راستای مقابله با شیوع کرونا تمامی هتل ها و مسافرخانه ها و مراکز اقامتی از ارائه خدمات در این شهر در ایام نوروز منع شده اند.

امید قادری در مصاحبه ای که با او انجام شده ضمن تبریک سال نو به هم میهنان گفت:

طی جلسات و بررسی های مکر برای رسیدن به یک تصمیم صحیح و همه جانبه به منظور جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا مصوباتی انجام شد که طی آن تمام مراکز بوم گردی،اقامتی،هتل ها،هتل آپارتمان ها،مهمانپذیرها و... از پذیرش همه ی گردشگران اعم از  داخلی و خارجی خودداری کنند.

او افزود با توجه به اینکه برپا کردن چادر نیز در سرار پارک های کرمانشاه ممنوع است و مراکز اقامتی هم در ایام نوروز تعطیل  میباشند، هیچگونه خدماتی به مسافرانی که به کرمانشاه سفر میکنند ارائه نخواهد شد.وتمام این تصمیمات برای تضمین سلامت جامعه و جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر کرونا خواهد بود.

قادری تاکید کرد ستاد خدمات نوروزی استان کرمانشاه با هدف مقابله با  ویروس کرونا در ایام نوروز با هرگونه تخلفی در این زمینه  با مراکز اقامتی و بوم گردی ؛ برخورد قانونی خواهند داشت  و در سراسر ایام نوروز نظارت جدی خواهند نمود.

او افزود برنامه ریزی هایی در خصوص سفر هم میهنانمان به استان کرمانشاه پس از پایان یافتن بحران شیوع کرونا انجام خواهد شد،اما تا پیش از آن خواهش میکنیم همگی در خانه بمانند و از رفتن به سفرهای نوروزی خودداری کنند.

تا کنون با مثبت اعلام شدن تست 6 نفر آمار مبتلایان استان کرمانشاه در 24 ساعت گذشته به 158 رسید که 14 نفر از آنان فوت کردند.

کرمانشاه با داشتن مراکز تاریخی و گردشگری متعدد همچون بیستون،طاق بستان،غار قوری قلعه،غار پراو،تالاب هشیلان و...همه ساله پذیرای گردشگران داخلی و خارجی بسیاری بوده که به همین دلیل دارای 27 هتل،19مهمانپذیر، 20اقامتگاه بومگردی، 3 هتل آپارتمان و 15 واحد پذیرایی بین راهی است.


تا کنون استان های گیلان، مازندران، اردبیل، اصفهان، یزد، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، گلستان، فارس،لرستان، ایلام، سمنان وسیستان و بلوچستان مسافرت به استان هایشان را ممنوع کرده اند.

  • 23 بهمن ، 1399
  • 379

دیدگاه - 1

راضیه

واقعا کسایی که توی این شرایط میرن مسافرت رو درک نمیکنم...!!!!!!!!!!
1 سال پیش

نظر دهید