021-49029
افزایش پروژه های گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد

افزایش پروژه های گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد

در تاریخ 14 فروردین ماه، نشست ستاد کرونا برگذار شد و جناب آقای مجید صفایی، در این نشست، اخباری را در راستای محدودیت های گردشگری اعمال شده در برخی مراکز و شهرستان ها بیان کرد. در این نشست، اخباری در خصوص افزایش فعالیت ها در راستای ایجاد و ساخت پروژه های گردشگری در استان کهکیلویه و بویراحمد اعلام شد که این خبر ها، حاکی از افزایش جذب گردشگران و توریستان به این استان، در سال های آینده می باشد. در خصوص محدودیت های گردشگری و این پروژه ها، اخباری را اعلام کردیم که می توانید در ادامه مطلب، به طور کامل با آن ها آشنا شوید همچنین در خصوص فعالیت های انجام شده برای افزایش ساخت مکان ها و جاذبه های گردشگری در این استان نیز، نقل قول هایی از سوی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، ذکر شده است.

برای آشنایی با این فعالیت ها و مطالعه نقل قول هایی از ایشان، مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید و با آشنایی با این سخنان، اماده مشاهده جاذبه های گردشگری بی نظیری در استان کهگیلویه و بویراحمد باشید. 

نشست ستاد کرونا در روز 14 فروردین

در روز 14 فروردین، جلسه ای در خصوص کرونا، و محدودیت هایی که در روز های تعطیلات عید بر روی رفت و آمد ها اعمال شد، مورد بررسی قرار گرفت. جناب آقای صفایی، در این نشست اعلام کردند که در طول تعطیلات و این شرایط، 11 تاسیسات در خصوص کرونا و اجرای پروتکل های بهداشتی، پلمپ شد. اما علاوه بر این، گزارشات و خبر های دیگری در خصوص اعمال محدودیت ها برای جلوگیری از ورود مسافران به برخی از شهرستان ها نیز اعلام شد. طبق این گزارشات، 9 شهرستان و مرکز استان، ممنوع الورود اعلام شد و در این روز های تعطیل، از ورود هر گونه مسافر به این شهرستان ها و مراکز استان جلوگیری شد. 

در حقیقت، در طول تعطیلات، اقدامات بسیاری در خصوص اعلام عدم پذیرش مسافر در این شهرستان ها صورت گرفت و در نتیجه، با ایجاد محدودیت های مناسب، از ورود بسیاری از گردشگران و مسافران به این شهرستان ها و مراکز استان، جلوگیری های مناسبی صورت گرفت.

سخنان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

در راستای این گزارشات، مدیر کل میراث فرهنگی این استان نیز، خبر هایی را اعلام کرد. ایشان خاطرنشان کردند که با بازدید های سرزده ای که انجام دادند، با بسیاری از واحد هایی که با تخلف های متعدد، اقدام به پذیرش مسافر کرده بودند، برخورد شد.

اما علاوه بر این، خبر هایی را نیز در راستای احداث مراکز تفریحی و گردشگری متفاوتی در این استان اعلام کردند. ایشان فرمودند که بسیاری از امکان تاریخی موجود در این شهرستان، در حال حفظ و بازسازی هستند و مراقبت های مناسبی از آن ها صورت می گیرد.

همچنین ایشان اعلام کردند که 45 پروژه در حال ساخت و اجرا در این استان وجود دارد که همه ی آن ها، در خصوص گردشگری بوده و در سال های آتی، خبر های خوبی برای گردشگران و توریستان این استان اعلام خواهد شد. از جمله این پروژه های گردشگری و توریستی می توان به تله کابین، هتل، مجتمع های گردشگری، و بسیاری از موارد دیگر می باشد که همه ی آن ها، تحول عظیمی در حوزه ی گردشگری و توریستی این استان ایجاد خواهند کرد.

  • 15 فروردین ، 1400
  • 12

نظر دهید

پر بازدیدترین خبرها

تشریح آخرین وضعیت ممنوعیت تردد در استان تهران

تشریح آخرین وضعیت ممنوعیت تردد در استان تهران

در پی شیوع ویروس کرونا و همچنین اعلام ممنوعیت تردد در چندین ماه گذشته، قوانین جد ...

20 بهمن ، 1399
در این روزهای کرونایی در پیست اسکی دیزین چه میگذرد؟

در این روزهای کرونایی در پیست اسکی دیزین چه میگذرد؟

پیست اسکی دیزین واقع در جاده چالوس ،یکی از مکانهای مختص به ورزشهای زمستانی است ...

20 بهمن ، 1399
کشف دروازه کوروش در تخت جمشید

کشف دروازه کوروش در تخت جمشید

با اجرای  دور دوازدهم کاوش در محوطه تل آجری تخت جمشید ، دروازه کوروش پس از ده سا ...

21 بهمن ، 1399

آخرین اخبار

موج چهارم ویروس کرونا و عدم تعطیلی هتل ها و اقامتگاه ها 

موج چهارم ویروس کرونا و عدم تعطیلی هتل ها و اقامتگاه ها 

شروع موج چهارم ویروس کرونا بسیاری از مشاغل را تعطیل کرده است اما با این وجود، هت ...

22 فروردین ، 1400
لغو تورهای گردشگری به مقصد ترکیه

لغو تورهای گردشگری به مقصد ترکیه

طبق آمار ارائه شده از سمت دولت ترکیه ، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور ...

18 فروردین ، 1400
شروع پروژه احداث جزیره مصنوعی در بندر نوشهر

شروع پروژه احداث جزیره مصنوعی در بندر نوشهر

جناب آقای علی امانی، شهردار نوشهر، خبر هایی از احداث اولین جزیره ی مصنوعی در دری ...

17 فروردین ، 1400