021-91004064
افزایش پروژه های گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد

افزایش پروژه های گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد

در تاریخ 14 فروردین ماه، نشست ستاد کرونا برگذار شد و جناب آقای مجید صفایی، در این نشست، اخباری را در راستای محدودیت های گردشگری اعمال شده در برخی مراکز و شهرستان ها بیان کرد. در این نشست، اخباری در خصوص افزایش فعالیت ها در راستای ایجاد و ساخت پروژه های گردشگری در استان کهکیلویه و بویراحمد اعلام شد که این خبر ها، حاکی از افزایش جذب گردشگران و توریستان به این استان، در سال های آینده می باشد. در خصوص محدودیت های گردشگری و این پروژه ها، اخباری را اعلام کردیم که می توانید در ادامه مطلب، به طور کامل با آن ها آشنا شوید همچنین در خصوص فعالیت های انجام شده برای افزایش ساخت مکان ها و جاذبه های گردشگری در این استان نیز، نقل قول هایی از سوی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، ذکر شده است.

برای آشنایی با این فعالیت ها و مطالعه نقل قول هایی از ایشان، مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید و با آشنایی با این سخنان، اماده مشاهده جاذبه های گردشگری بی نظیری در استان کهگیلویه و بویراحمد باشید. 

نشست ستاد کرونا در روز 14 فروردین

در روز 14 فروردین، جلسه ای در خصوص کرونا، و محدودیت هایی که در روز های تعطیلات عید بر روی رفت و آمد ها اعمال شد، مورد بررسی قرار گرفت. جناب آقای صفایی، در این نشست اعلام کردند که در طول تعطیلات و این شرایط، 11 تاسیسات در خصوص کرونا و اجرای پروتکل های بهداشتی، پلمپ شد. اما علاوه بر این، گزارشات و خبر های دیگری در خصوص اعمال محدودیت ها برای جلوگیری از ورود مسافران به برخی از شهرستان ها نیز اعلام شد. طبق این گزارشات، 9 شهرستان و مرکز استان، ممنوع الورود اعلام شد و در این روز های تعطیل، از ورود هر گونه مسافر به این شهرستان ها و مراکز استان جلوگیری شد. 

در حقیقت، در طول تعطیلات، اقدامات بسیاری در خصوص اعلام عدم پذیرش مسافر در این شهرستان ها صورت گرفت و در نتیجه، با ایجاد محدودیت های مناسب، از ورود بسیاری از گردشگران و مسافران به این شهرستان ها و مراکز استان، جلوگیری های مناسبی صورت گرفت.

سخنان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

در راستای این گزارشات، مدیر کل میراث فرهنگی این استان نیز، خبر هایی را اعلام کرد. ایشان خاطرنشان کردند که با بازدید های سرزده ای که انجام دادند، با بسیاری از واحد هایی که با تخلف های متعدد، اقدام به پذیرش مسافر کرده بودند، برخورد شد.

اما علاوه بر این، خبر هایی را نیز در راستای احداث مراکز تفریحی و گردشگری متفاوتی در این استان اعلام کردند. ایشان فرمودند که بسیاری از امکان تاریخی موجود در این شهرستان، در حال حفظ و بازسازی هستند و مراقبت های مناسبی از آن ها صورت می گیرد.

همچنین ایشان اعلام کردند که 45 پروژه در حال ساخت و اجرا در این استان وجود دارد که همه ی آن ها، در خصوص گردشگری بوده و در سال های آتی، خبر های خوبی برای گردشگران و توریستان این استان اعلام خواهد شد. از جمله این پروژه های گردشگری و توریستی می توان به تله کابین، هتل، مجتمع های گردشگری، و بسیاری از موارد دیگر می باشد که همه ی آن ها، تحول عظیمی در حوزه ی گردشگری و توریستی این استان ایجاد خواهند کرد.

  • 15 فروردین ، 1400
  • 853

نظر دهید