021-91004064
تمامی مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران

تمامی مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران

واکسن کرونا در تهران، به طور ساعتی در حال افزایش قیمت می باشد. در واقع باید اشاره کنیم که امروزه با توجه به طولانی شدن دوره ی کرونا در کل جهان، طاقت ها طاق شده و عموم افراد، به دنبال راه درمانی برای این بیماری خطرناک هستند. و خوشبختانه باید اشاره کنیم که دانشمندان موفق به کشف واکسنی برای درمان کرونا شده اند. در واقع باید اشاره کنیم که امروزه، تمامی کشور ها و شهر های جهان، اقدام به تزریق همگانی واکسن کرده اند. در این راستا، در کشور ما نیز اقداماتی در خصوص تزریق واکسن صورت گرفته است و طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته، گروه های مختلفی از افراد، شروع به واکسیناسیون شده اند. در شهر تهران نیز، میزان تقاضا برای تزریق واکسن، بسیار بالا می باشد. این مساله سبب شده است تا میزان بسیار زیادی از افراد، به دنبال مکانی برای تزریق واکسن کرونا در تهران باشند. 

واکسن کرونا در تهران و میزان تقاضا برای انجام این کار، به حدی است که امروزه، مراکز بسیار زیادی در خصوص تزریق واکسن کرونا در شهر تهران ودر بخش های مختلف آن تعبیه شده است. در واقع باید اشاره کنیم که امروزه، مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران، و در بخش های مختلفی از آن وجود دارد. که این مساله سبب می شود تا همه ساکنین این شهر، به راحتی و بدون دغدغه، اقدام به بازدید از آن، و واکسن زدن کنند. اما نکته ای که در خصوص این مساله وجود دارد این است که امروزه، تمامی مراکز درمانی و مراکز بهداشت در شهر تهران، مجهز به ارائه واکسن کرونا نیستند. به همین سبب، باید اشاره کنیم که سوالات متعددی در خصوص مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران وجود دارد.

جالب است بدانید که امروزه، برخی از ساکنین شهر تهران، واکسینه شده اند  و برخی دیگر نیز، در نوبت تزریق واکسن کرونا هستند. به همین سبب باید اشاره کنیم که افرادی که قصد زدن واکسن کرونا را دارند و طبق جدول زمان بندی، همچنان نوبت تزریق واکسن آن ها فرا نرسیده و به همین سبب، به دنبال مراکز تزریق واکسن کرونا هستند، می توانند با مطالعه این مطلب، به راحتی اقدام به مشاهده و شناسایی مراکز تزریق واکسن کرونا کرده تا بتوانند به راحتی و آسانی، به آن ها دسترسی پیدا کنند. نا گفته نماند که امروزه، در عموم منطقه های تهران و در بخش های مختلفی از این شهر، مراکز سلامت و همچنین مراکز تزریق واکسن کرونا تعبیه شده است و به همین سبب، می توانید به راحتی، آن ها را شناسایی کنید.

در ادامه این مطلب، شما را با تمامی مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران و خانه های بهداشت آشنا کرده ایم. پس اگر قصد دارید تا با تمامی این مراکز، و همچنین فعالیت های آن ها آشنا شوید، و نزدیک ترین و بهترین مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را بشناسید، توصیه می کنیم مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید. 

شرایط تزریق واکسن کرونا در تهران

طبیعتا تقاضای بالا برای تزریق واکسن کرونا، پس از چند روز ابتدایی شروع واکسن کرونا، به حدی رسید که به منظور جلوگیری از خطرات ناشی از ابتلا به این بیماری، برنامه ریزی های متعددی را در نظر گرفتند. در واقع باید اشاره کنیم که به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی، شرایط متعددی را برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا در نظر گرفتند. در این شرایط، عوامل بسیار زیادی مشخص و برنامه ریزی شد که با کمک آن ها، دیگر هیچ گونه تجمع و شلوغی ای توسط افرادی که قصد تزریق واکسن کرونا را دارند، صورت نمی گرفت. در این برنامه ریزی ها، ساعت های تزریق، نوبت دهی ها، میزان شلوغی هر واحد، نوع واکسن، ساعت کاری، مدارک لازم جهت انجام این کار، و .... مشخص شده است. در نتیجه، می توان گفت که تمامی مراحل و شرایط کاری این عملیات، به درستی و به صورت دقیق انجام می شود.

نوبت دهی تزریق واکسن کرونا در تهران

به منظور بهره مندی همگان از واکسن کرونا، امروزه، نوبت دهی هایی مشخص شده است که می توان با بهره مندی از آن ها، تا کم تر از 1 سال دیگر، به طور کامل تمامی افراد را واکسینه کرد. در واقع، به منظور اینکه تمامی جمعیت ایران، از واکسن کرونا بهره مند شوند، نوبت دهی هایی مشخص و تعیین شد که در پی آن، هر فردی با توجه به زمان بندی و نوبت دهی خود، می تواند با مراجعه به یکی از مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران مراجعه کرده و در نهایت، به راحتی از خود در برابر ابتلا به این بیماری محافظت کند. این نوبت دهی، از اسفند ماه سال 1399 شروع شده و تا به امروز نیز ادامه داشته است. همچنین باید اشاره کنیم که به افرادی که واجد شرایط تزریق واکسن کرونا بوده و طبق برنامه و نوبت دهی ای که انجام شده، مجاز به تزریق واکسن کرونا هستند، پیامکی ارسال خواهد شد.

پس جای هیچ نگرانی ای نیست و تمامی افراد می توانند به سادگی از این مساله بهره مند شوند. این نوبت دهی، در 4 فاز تعیین شده است و در این 4 فاز، افراد بر اساس سنین مختلف، در این جدول برای تزریق واکسن کرونا در تهران تعیین شده اند. در لیست زیر، تمامی نوبت دهی واکسن کرونا و همچنین فاز های واکسن کرونا را ذکر کرده ایم که می توانید بر اساس آن از زمان بندی دقیق تزریق واکسن کرونا برای خود آگاه شوید.

مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران

-    فاز اول تزریق واکسن کرونا 

در فاز اول این فعالیت، در حدود 1 و نیم میلیون نفر از افراد، واکسیناسیون شدند. در این فاز، تعداد کمی از افراد که تزریق واکسن بر آن ها بسیار بسیار واجب بود، واکسینه شدند. از جمله این افراد می توان به کارمندان و پرسنل آزمایشگاه های کووید، نمونه بردار های حوزه بهداشت، و همچنین کارکنانی که به طور مستقیم در تغسیل متوفیان کرونا نقش داشتند واکسینه شدند. علاوه بر این افراد، سایر گروه های پزشکی مانند کارکنانی که در خط اول حوزه درمان کار می کردند، کارکنان اورژانس کشور، جانبازان و همچنین معلولین، مراکز نگه داری سالمندان، و در نهایت، مراکز خدمات جامع سلامت در روستا ها به طور کامل واکسینه شده اند. زمان انجام واکسیناسیون در فاز اول، در اسفند ماه سال 1399 تعیین شد.

-    فاز دوم تزریق واکسن کرونا

در فاز دوم تزریق واکسن کرونا، در حدود 12 میلیون نفر از جمعیت ایران، به طور کامل واکسینه شدند. در این عملیات، گروه های مختلفی از افراد واکسینه شده اند. عملیات تزریق واکسن کرونا در این فاز، حدود 4 ماه تعیین شده است.
•    ازدیبهشت تا خرداد ماه: افرادی که بالای 80 سال سن دارند
•    از خرداد تا تیر ماه: گروه سنی 65 سال تا 79 سال
•    تیر ماه: در این ماه، افراد از سنین 16 تا 64 در صورتی که دارای بیماری های زمینه ای هستند واکسینه خواهند شد.
•    تیر ماه و مرداد ماه: در این ماه ها، تمامی کروه های سنی از 60 سال تا 64 سال واکسینه خواهند شد.

-    فاز سوم تزریق واکسن کرونا

در این فاز، در حدود 4 میلیون نفر از جمعیت از امکان تزریق واکسن کرونا بهره مند خواهند شد. طبق برنامه ریزی ها، در برج های مرداد و شهریور ماه، افرادی مانند ساکنین زندان ها، پلیس ها و پرسنل های پلیس، کمپ معتادان، پادگان ها، نظامیان و سربازان، کمپ های مهاجرین، گرمخانه ها، کارمندان بانک، پرسنل حمل و نقل عمومی، و در نهایت، معلمین و کارکنان مدارس به طور کامل از امکان تزریق واکسن کرونا بهره ند خواهند شد.

-    فاز چهارم تزریق واکسن کرونا

در نهایت، در فاز چهارم، عملیات تزریق واکسن کرونا تکمیل می شود. در این فاز، در حدود 40 میلیون از جمعیت ایران، واکسینه شده و می توانند طبق جدول زمان بندی اقدام به دریافت نوبت دهی کنند. در لیست زیر، زمان بندی دقیق تزریق واکسن کرونا را ذکر کرده ایم.
•    شهریور ماه: افراد در گزوه سنی 55 تا 59 سال
•    مهر ماه: گروه سنی 50 تا 54 سال در اولویت و همچنین گروه سنی 45 تا 49 سال
•    آبان ماه: گروه سنی 30 تا 39 
•    آذر ماه:  گروه سنی 25 تا 34 سال
•    دی ماه: گروه سنی 18 تا 24 سال

به روز بودن اطلاعات واکسیناسیون کرونا

یکی از جالب ترین نکات در خصوص تزریق واکسن کرونا در تهران این است که امروزه، وجود تعدد مراکز بهداشتی در خصوص انجام این کار، سبب شده است که افراد در پیدا کردن مقاصد خود به منظور دسترسی به مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران، دچار مشکل شوند. در واقع به دلیل اینکه این کار زمان بر است، گزینه هایی برای مردم ایجاد شده است که می توانند به راحتی و آسانی اقدام به بهره مندی از این شرایط کنند و در نهایت اقدام به دسترسی به مراکز تزریق واکسن کرونا کنند. اپلیکیشن بلد، اولین نرم افزاری است که در خصوص ارائه دادن دقیق اطلاعات مراکز تزریق واکسن کرونا عمل می کند. در واقع، در این اپلیکیشن، آدرس تمامی مراکز بهداشتی که اقدام به ارائه واکسن کرونا در تهران می کنند وجود دارد و می توانید به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنید. 

جالب است بدانید که در این اپلیکیشن، افراد بسیار زیادی در حال بررسی و به روز رسانی کردن اطلاعات اپلیکیشن هستند. در واقع باید اشاره کنیم که به دلیل اینکه به طور دائم، مراکز ها تزریق واکسن کرونا در تهران، در حال به روز رسانی و کم و زیاد شدن هستند، باید اشاره کنیم که کارشناسان متعددی در حال به روز رسانی اطلاعات این اپلیکیشن هستند. پس اگر قصد دارید تا از راحت ترین روش ها اقدام به دسترسی به مراکز تزریق واکسن کنید می توانید از اپلیکیشن بلد استفاده کنید و در نهایت، به سادگی مسیر خود را به این مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران داشته باشید.

تزریق واکسن کرونا در تهران

لیست مراکز واکسن کرونا در تهران

مراکز واکسن کرونا در تهران، در بخش های عمده این شهر تعبیه شده اند. در واقع همانطور که می دانید امروزه، شهر تهران جمعیت بسیار زیادی را درون خود قرار داده است و شلوغ ترین شهر ایران به شمار می رود. همچنین باید اشاره کنیم که امروزه شهر تهران، میزبان حجم بسیار زیادی از افراد می باشند که به طور روزانه در پایتخت در حال رفت و آمد هستند. به همین سبب، باید اشاره کنیم که مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران، بسیار متعدد بوده و شما نیز می توانید بر اساس موقعیت مکانی آن ها و همچنین شرایطشان، برای تزریق واکس کرونا در تهران اقدام کنید. اگر قصد دارید تا با تمامی این مراکز آشنا شوید و اطلاعات خوبی را در خصوص آن ها به دست آورید، می توانید با مطالعه لیست زیر، اطلاعات کاملی را در خصوص محل آن ها به دست آورید.

لازم به ذکر است که امروزه، بیش از 75 مرکز واکسیناسیون در تهران وجود دارد که با مراجعه به آن ها و البته صبت نام در نوبت دهی تزریق واکسن کرونا در تهران، می توانید به سادگی شیرینی تزریق واکسن کرونا رابچشید.

مراکز تزریق واکسن کرونا در شمال تهران

مناطق شمالی تهران، دارای بیشترین آمار تقاضا برای تزریق واکسن کرونا در تهران هستند. و جالب است بدانید که خانه بهداشت در این بخش از شهر تهران، به طور گسترده در تمامی مناطق آن وجود دارد. به همین جهت، با بررسی این مناطق و آدرس آن ها، می توانید نزدیک ترین مرکز بهداشت را پیدا کرده و در نهایت، با دریافت نوبت دهی در زمان مکرر اقدام به تزریق واکسن کرونا در تهران کنید. در جدول زیر، تمامی مراکز تزریق واکسن کرونا ذکر شده است. می تواید اطلاعات دقیق و کامل را از این مراکز بهداشت دریافت کرده و در نهایت، اقدام به دریافت امکان تزریق واکسن کرونا در تهران کنید.  

 

منطقه

آدرس

شماره تلفن

مرکز بهداشت طالقانی منطقه 1 تهران میدان قدس، ابتدای خیابان شریعتی، جنب داروخانه 02122678373
خانه بهداشت چیدز منطقه 1 تهران چیذر، میدان ندا  02122219085
مرکز بهداشت ازگل منطقه 1 تهران جاده لشگرک، ازگل، جنب کوچه مدرسه  02122487057
مرکز بهداشت قائم منطقه 1 تهران بزرگراه ارتش، بعد از مینی سیتی، شهرک قائم. 02122457638
مرکز بهداشت دربند منطقه 1 تهران دربند، نرسیده به میدان دربند  02122713166
مرکز بهداشت امام زاده قاسم منطقه 1 تهران مرکز بهداشت درمان جامع امامزاده قاسم، کوچه موثقى، کوچه یاس.    02122703030
مرکز بهداشت درکه منطقه 1 تهران درکه، بعد از ایستگاه اتوبوس، کوچه حمام 02122418330
مسجد ولنجک منطقه 1 تهران خیابان مقدس اردبیلى، بین خیابان کیهان و خیابان ملکى، مسجد طالقانی  
مرکز بهداشت شهدای تجریش منطقه 1 تهران تجریش، خیابان شهرداری، بیمارستان شهدا  02122718001
مرکز بهداشت پایگاه طالقانی منطقه 1 تهران ولنجک، بیمارستان طالقانی  02123031604
مرکز بهداشت مسیح دانشوری منطقه 1 تهران انتهای دارآباد، بیمارستان مسیح دانشوری.  02127122405
مرکز بهداشت چمران منطقه 1 تهران میدان نوبنیاد، شهرک شهید چمران  02126102800
مرکز بهداشت شهدای اوین منطقه 1 تهران اوین، خیابان اعرابی، نبش کوچه مهدیه  02122423048
مرکز بهداشت فرحزاد منطقه 2 تهران فرحزاد، امامزاده داوود، خیابان درمانگاه  02122065516
مرکز بهداشت سعادت آباد منطقه 2 تهران سعادت آباد، خیابان دشت بهشت، روبروی زندان اوین    
مرکز بهداشت صبارو منطقه 3 تهران ده ونک، پشت دانشگاه الزهرا  02188045061
مرکز بهداشت کن منطقه 5 تهران شهرک کن، روبروی شهران یکم، خیابان ادهمی.  02144200894
مرکز بهداشت سردار جنگل منطقه 5 تهران سردار جنگل، ابتدای اردیبهشت غربی  02144405144

 

مراکز تزریق واکسن کرونا در غرب تهران

در غرب شهر تهران، مراکز و خانه های بهداشت متعددی وجود دارد که با توجه به وسعت این مناطقه، در بخش های مختلفی از آن ها قرار دارد. به همین سبب، با مطالعه لیست زیر می توانید نزدیک ترین و آسان ترین مسیر و موقعیت مکانی را انتخاب کرده تا بتوانید با استفاده از این امر، به سادگی به مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران دسترسی داشته باشید.

منطقه

آدرس

شماره تلفن

مرکز بهداشت وردیج منطقه 21،22 تهران کیلومتر 15جاده مخصوص، خیابان دارو پخش  02144970030
مرکز بهداشت وردآور منطقه 21،22 تهران کیلومتر 19 جاده مخصوص، روبروی کفش بلا  02144981880
مرکز بهداشت تهرانسر منطقه 21،22 تهران تهرانسر، انتهای بلوار نیلوفر، خیابان نیلوفر  02144507797
مرکز بهداشت المپیک منطقه 21،22 تهران دهکده المپیک، روبروی سینما دهکده.  02144759000
مرکز نمایشگاهی ایرانمال واقع در منطقه ۲۲ بزرگراه شهید خرازی، مجموعه ایران مال  

 

مراکز واکسن کرونا در شرق تهران

شهر شهر تهران، دارای مراکز خدماتی و درمانی بسیار زیادی می باشد. در واقع به دلیل وجود حجم بالای جمعیت در این مناطق، مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران، عموما در این بخش واقع شده است. اگر قصد دارید نزدیک ترین و بهترین مقصد برای تزریق واکسن را پیدا کنید، و بهترین موقعیت مکانی که دارای دسترسی خوب به محل زندگی شما دارد یا پیدا کرده تا بتوانید از امتیاز تزریق واکسن کرونا بهره مند شوید، توصیه می کنیم لیست زیر را مطالعه کنید.

منطقه

آدرس

شماره تلفن

مرکز بهداشت نادر منطقه 4 تهران فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان شهید اسفندانی  02177330733
مرکز بهداشت سمرقندی منطقه 4 تهران فرجام، بلوار اردیبهشت، بین 206 و 212  02177376205
مرکز بهداشت ارشاد منطقه 4 تهران خیابان شریعتی، مقابل حسینیه ارشاد، بن بست هدیه  02122221543
مرکز بهداشت همایون منطقه 8 تهران خیابان جانبازان غربی، 16متری اول، کوی صفای  02177811999
مرکز بهداشت سمنگان منطقه 8 تهران خیابان سمنگان، بالاتر از مسجد جامع  02177915057
مرکز بهداشت بوعلی منطقه 13 تهران تهران نو، خیابان ایرانمهر، بلوار ابوحسین  02133337000
مرکز بهداشت صفا منطقه 13 تهران خیابان ایرانمهر، خیابان صفا، جنب داروخانه مهرگان  02133347410
مرکز بهداشت صلواتی منطقه 13 تهران خیابان پیروزی، خیابان اول نیروی هوایی  02177472287
مرکز بهداشت لیلة القدر منطقه 13 تهران میدان امامت، خیابان شهید جدیدی، خیابان ابوریحان  02177430048
مرکز بهداشت محمدیان منطقه 13 تهران خیابان سی متری نیروی هوایی، فلکه لوزی 02177470004
مرکز بهداشت 17 شهریور منطقه 13 تهران خیابان ایرانمهر، خیابان پاینده  02133791873
مرکز بهداشت پور هدایت منطقه 14 تهران پیروزی، سرآسیاب دولاب، خیابان شیوا، خیابان شهید واضحی فر 02133173199
مرکز بهداشت جلائی منطقه 14 تهران خیابان شکوفه، پایین تر از پارک، کوچه شهید اهری  02133782998
مرکز بهداشت زارع زاده منطقه 14 تهران خیابان 17 شهریور، کوچه باغ فرید، خیابان مینا  02133723468
مرکز بهداشت شهید صفری منطقه 14 تهران انتهای 20 متری نبرد، روبروی سازمان آب  02133183536
مرکز بهداشت غیاثی منطقه 14 تهران خیابان آهنگ، میدان آهنگ، خیابان احمد کیانی 02133701018

 

مراکز تزریق واکسن کرونا در جنوب تهران

جنوب شهر تهران، محله ها و مناطق متعددی را درون خود قرار داده است. در هر کدام از این منطقه ها، مراکز واکسن کرونا به میزان بسیار زیادی وجود دارند. به همین سبب باید اشاره کنیم که می توانید با توجه به محل زندگی خود یکی از نزدیک ترین مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را به خود پیدا کرده و در نهایت، واکسن کرونا را تزریق کنید.

منطقه

آدرس

شماره تلفن

مرکز بهداشت افسریه منطقه 15 تهران افسریه 15 متری سوم، خیابان 21  02133157333
مرکز بهداشت بعثت منطقه 15 تهران افسریه 15متری سوم، خیابان 7  02133640051
مرکز بهداشت 12 بهمن منطقه 15 تهران خاوران، سه راه تابناک، جنب پایگاه مالک اشتر  02133033535
مرکز بهداشت دکتر رزمی منطقه 15 تهران خیابان مسعودیه، مسگر آباد، خیابان کلهر  02133869195
مرکز بهداشت شبیر منطقه 15 تهران جنب بهزیستی شبیر، خیابان قنبری 02133708885
مرکز بهداشت مسعودیه منطقه 15 تهران خیابان خاوران، سه راه افسریه، روبروی پارک نیکو  02133868199
مرکز بهداشت حاج یحیی آقا سید منطقه 15 تهران 20 متری افسریه، نبش 15متری دوم  02133155363
مرکز بهداشت شیخ احمد کافی منطقه 16 الی 20 تهران خیابان خزانه، خیابان عباسی، فلکه سوم، جنب تره بار خزانه 02155601138
مرکز بهداشت شیخ احمدی منطقه 16 الی 20 تهران قلعه مرغی، خیابان زمزم، خیابان صالح نیا، کوچه باغ  02155824030
مرکز بهداشت ولی عصر منطقه 16 الی 20 تهران شهرک ولی عصر، خیابان حیدری، خیابان بهرامی (یاران) 02166202996
مرکز بهداشت یافت آباد منطقه 16 الی 20 تهران میدان الغدیر، خیابان شهید زندیه، خیابان مصطفی هاشمی  02166813076
مرکز بهداشت پایگاه فیاض بخش منطقه 16 الی 20 تهران جاده قدیم کرج، خیابان خلیج 02166258159
مرکز بهداشت صاحب الزمان منطقه 16 الی 20 تهران شهرک ولی عصر صاحب الزمان، خیابان رضایی  02166224668
مرکز بهداشت شهید آیت منطقه 16 الی 20 تهران پشت پادگان قلعه مرغی، خیابان ماهان، شهرک شریعتی  02155825272
مرکز بهداشت نیک نژاد منطقه 16 الی 20 تهران خیابان فدائیان اسلام، خیابان دیلمان، جنب مالک اشتر  02133751616
مرکز بهداشت شهید یغمایی منطقه 16 الی 20 تهران دولت آباد، بین فلکه دوم و سوم 02133744040
مرکز بهداشت بدر منطقه 16 الی 20 تهران کیانشهر، بلوار شهید مطهری، خیابان شهید قاضی زاده  02133887275
مرکز بهداشت شهید جمالی منطقه 16 الی 20 تهران سه راه ورامین، ابتدای جاده امین آباد 02133400648
مرکز بهداشت امام رضا منطقه 16 الی 20 تهران جاده خاوران، قیام دشت  02133583882
مرکز بهداشت باقر شهر منطقه 16 الی 20 تهران باقر شهر، خیابان 24 طالقانی، بعد از میدان فاتحی  02155203737

 

مراکز واکسن کرونا در مرکز تهران

در نهایت، مرکز شهر تهران، محلی است که بالا ترین میزات رفت و آمد به خود را دارد. به همین سبب، تمامی مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران، به ویژه در بخش های مرکزی آن، در بخش های مختلف این منطقه واقع شده اند. پس اگر قصد دارید تا به سادگی نزدیک ترین و راحت ترین مسیر را برای دسترسی به مراکز تزریق واکسن کرونا به تهران را پیدا کنید، توصیه می کنیم مطالعه لیست زیر را از دست ندهید.

منطقه

آدرس

شماره تلفن

مرکز بهداشت نواب منطقه 3 تهران خیابان شهید کلاهدوز، سه راه نشاط.  02122554292
مرکز بهداشت شهید غفاری منطقه 5 تهران شهرک اکباتان، فاز 2، مجتمع تجاری گلها  02144667559
مرکز بهداشت فاضل منطقه 6 تهران بلوار کشاورز، خیابان دهکده، روبروی سازمان آب  02188956888
مرکز بهداشت مسجد السادات منطقه 6 تهران یوسف آباد، خیابان ابن سینا، کوچه 23 (شهید وفاکیش)، پلاک 4 02188705969
مرکز بهداشت توحید منطقه 6 تهران میدان توحید، کوثر اول، انتهای کوچه شاد 02166949890
مرکز بهداشت کاظمیان منطقه 6 تهران خیابان طرشت، خیابان حسین مردی، کوچه شهید قلابی  02166007666
کلینیک شفا مهر صدرا  منطقه ٦ تهران سید جمال الدین اسدآبادى، تقاطع فتحى شقاقى، کلینیک شفامهر صدرا. 02188480189
و
02188480200
مرکز بهداشت خواجه نظام الملک منطقه 7 تهران خیابان معلم، خیابان شهید اجاره دار  02188406731
مرکز بهداشت زهرا همایون منطقه 7 تهران میدان سپاه، خیابان خواجه نصیر طوسی  02177505976
مرکز بهداشت والفجر منطقه 9 تهران خیابان آزادی، بلوار استاد معین 02166023042
مرکز بهداشت تقی نیا منطقه 9 تهران خیابان قزوین، 16متری امیری، خیابان جرجانی  02166698382
مرکز بهداشت 12 فروردین منطقه 9 تهران خیابان شمشیری، 20 متری پادگان، خیابان صفری  02166695717
مرکز بهداشت اکبر آبادی منطقه 10،11 تهران بزرگراه نواب، خیابان محبوب مجاز، جنب آموزش و پرورش  02155714154
مرکز بهداشت فرمان فرمائیان منطقه 10،11 تهران خیابان آذربایجان، نرسیده به چهارراه رشدیه  02166928488
مرکز بهداشت تلاث منطقه 10،11 تهران خیابان مولوی، ایستگاه تشکیلات، پلاک 247  02155382813
مرکز بهداشت تقوی منطقه 12 تهران خیابان مجاهدین، خیابان ایران، کوچه پور زرگری  02133564646
مرکز بهداشت شهید جعفری منطقه 12 تهران خیابان 17 شهریور، ایستگاه خرابات، جنب آتش نشانی  02133556914
مرکز بهداشت خواجه نوری منطقه 12 تهران دروازه شمیران، میدان ابن سینا، ابتدای نامجو. 02177507730
مرکز بهداشت صفاری منطقه 12 تهران خیابان ری، خیابان حداد عادل (صفاری)  02133559777
مرکز بهداشت وحدت اسلامی منطقه 12 تهران خیابان وحدت اسلامی، روبروی اداره آگاهی  02155627538
  • 24 خرداد ، 1400
  • 12547

نظر دهید