021-91004064
تور مجازی به نمک آبرود و گشت و گذار در آن

تور مجازی به نمک آبرود و گشت و گذار در آن

نمک آبرود جایی است که افراد بسیار زیادی نام آن را شنیده اند. این جاذبه گردشگری مجموعه ای تفریحی و بسیار بزرگ است که با قرار گرفتن در کنار دریا و همچنین وجود کوه های متعدد در آن، یکی از منحصر به فرد ترین و متفاوت ترین جاذبه های گردشگری در ایران است. جالب است بدانید که این مجموعه گردشگری با مساحت بسیار بزرگ خود، در اکثر روزهای سال میزبان بسیاری از گردشگران و مسافران می باشد. در واقع باید اشاره کرد که یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مقاصد گردشگری بوده که حتی اگر یک هفته را در آن صرف کنید باز هم از جذابیت های آن کاسته نمی شود و وجود امکانات تفریحی و رفاهی متعدد سبب می شود که حتی هوس کنید مدت زمان بیشتری را در آن سپری کنید.

در ادامه این مطلب با معرفی کامل نمک آبرود، همه چیز را در خصوص جاذبه های گردشگری این شهرک توریستی و همچنین دیدنی های آن بیان کرده ایم. با مطالعه تور مجازی نمک آبرود می توانید با یکی از بهترین جاذبه های گردشگری خطه شمالی کشور آشنا شوید و از زیبایی های این محیط دیدن کنید. با افزایش ویروس کرونا در جامعه، دیگر امکان سفر مانند گذشته وجود ندارد و در نتیجه تورهای مجازی بهترین گزینه برای بازدید از جاذبه های گردشگری متفاوت در ایران می باشد. در نتیجه توصیه می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید تا بتوانید با محبوب ترین جاذبه گردشگری شمال کشور آشنا شوید.

نمک آبرود کجاست

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم، نمک آبرود یکی از جاذبه های گردشگری شمال کشور می باشد و در استان مازندران قرار دارد. مسیر دسترسی به آن بسیار راحت بوده و محیط و فضای داخلی آن بسیار زیبا و دیدنی می باشد. کوه های رشته کوه البرز که در این شهرک توریستی قرار دارند چشم انداز بسیار زیبایی را در آن ایجاد کرده است. تا چشم کار می کند سرسبزی و زیبایی تمام محیط را در بر گرفته است. اما یکی از مهم ترین جذابیت های این شهر، هم مرز بود این شهرک توریستی با دریا است. در واقع علاوه بر مناظر زیبایی که در کوه ها و جنگل های وسیع این شهر وجود دارد، بلکه تفریحات ساحلی، لذت بردن از دریا و همچنین تماشای دریا نیز یکی دیگر از مهم ترین تفریحات این شهر می باشد.

نمایی از محیط داخلی نمک آبرود

تله کابین نمک آبرود

یکی از بزرگ ترین تله کابین های دنیا می باشد که با بالا رفتن از کوه های این شهرک، شما را به اعماق جنگل می برد و اگر خوش شانس باشید، می توانید در میان ابرها اقدام به قدم زدن در جنگل کنید. این شهرک دارای دو خط تله کابین می باشد که هر کدام از آن ها تا مقصدی مشخص و ارتفاعی متفاوت از کوه های البرز بالا می رود. این تله کابین با بالا رفتن از میان درختان متعدد نماظر بسیار زیبایی از خط مرزی دریا و خشکی را به نمایش می گذارد. 

امکانات تفریحی

در هر نقطه از این شهرک توریستی، جاذبه ی تفریحی متفاوتی قرار دارد. از جمله جاذبه های گردشگری موجود در شهرک توریستی نمک آبرود می توان به سورتمه، زیپ لاین، پل معلق، کارتینگ، مجتمع پروازی، پینت بال، پارک تفریحی، ماشین رادیو کنترلی، تفرجگاه ساحلی، ماشین چهار چرخ، پیست دوچرخه سواری، باشگاه تیر اندازی، سینما 6 بعدی، آکوالیون، و ... اشاره کرد. استفاده از این امکانات تفریجی موجود در نمک آبرود بسیار لذت بخش است اما متاسفانه با همه گیری ویروس کرونا، امروزه امکان سفر کردن و استفاده از این امکانات وجود ندارد.

ویلا و اقامتگاه های نمک آبرود

اقامتگاه های متعددی در این شهرک توریستی وجود دارد. در واقع ویلاها، خانه، آپارتمان، و بسیاری از گزینه های دیگر برای اقامت در این شهر وجود دارد که می توان در آن ها اقامت کرد و مدتی را در این شهرک توریستی سپری کرد.

  • 20 بهمن ، 1399
  • 1040

دیدگاه - 3

برزگر

اگر کرونا نبود همین الان پا میشدم میرفتم نمک آبرود
2 سال پیش

ترنم علوی

یادش بخیر مارو همیشه اردو میبردن نمک آبرود.
2 سال پیش

شاهی

من 5 6 سال پیش رفتم نمک آبرود و زیپ لاین خیلی خوش گذشت.
2 سال پیش

نظر دهید