021-49029
تفریحات آبی کیش | 15 مورد از تفریحات آبی در کیش

تفریحات آبی کیش | 15 مورد از تفریحات آبی در کیش

تفریحات آبی کیش، تفریحاتی بسیار جذاب هستند که همه ساله، افراد بسیار زیادی برای انجام آن ها مسافت های طولانی را طی می کنند. در واقع باید اشاره کنیم که تفریحات آبی کیش، مجموعه ای از خاص ترین و هیجان انگیز ترین فعالیت های تفریحی می باشد که با انجام آن ها، می توان تجربه های جدیدی و لذت بخشی را کسب نمود. همانطور که می دانید، جزیره کیش، یکی از لوکس ترین جزایر ایران می باشد که همه ساله، افراد بسیار زیادی برای تجربه بهترین و به یاد ماندنی ترین سفر خود، به این جزیره سفر می کنند و در نهایت، اوقاتی لذت بخش را سپری می نمایند. 

اگرچه باید اشاره کنیم که عموما آب و هوا در جزیره کیش، نسبتا گرم بوده و همچنین شرجی می باشد، اما با این وجود باید اشاره کنیم که این مساله سبب نمی شود تا توریستان برای بازدید از این جزیره زیبا اقدام نکنند. جزیره کیش، جزیره ای است که در طی سال ها اخیر به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و در نهایت به طور دائم، امکانات متعددی به آن افزوده می شود. این امکانات شامل امکانات تفریحی، رفاهی، گردشگری، و به طور کلی، تمامی شرایطی که انسان ها بتوانند با استفاده از آن ها، بهترین و به یاد ماندنی ترین سفر خود را بگذرانند می باشد. 

البته باید اشاره کنیم که با وجود تعداد بسیار زیادی از جاهای دیدنی کیش، که هر کدام از آن ها چشم انداز و مناظر بسیار جذاب و دیدنی ای را به نمایش گذاشته اند، اما باز هم نمی توان سفر خود را با بازدید از این جاذبه های گردشگری تکمیل کرد. بهره مندی از تفریحات آبی در جزیره قشم، می تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهترین و عالی ترین سفر را تجربه نمایید. به همین سبب در ادامه این مطلب، قصد داریم تا برخی از عالی ترین و خاص ترین تفریحات آبی کیش را به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید تا سفری متفاوت تر نسبت به سفر های گذشته خود تجربه کنید، توصیه می کنیم مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید. 

چرا که تفریحات آبی کیش، تفریحاتی هستند که هر فردی می تواند اقدام به انجام دادن آن ها کند و در نهایت، می تواند تجربه ای بسیار هیجان انگیز و متفاوت را برای شما رقم بزند. پس با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

مختصری درباره جزیره کیش

جزیره کیش، یکی از چندین جزایر جنوبی ایران به شمار می رود. در مقایسه با وسعت سایر جزایر این بخش از آب های ایران، دارای وسعت بسیار کمی می باشد. اما با این وجود، میزان بازدید کنندگان و توریستانی که به این جزیره می آیند، بسیار بسیار بیشتر است. علاوه بر این باید اشاره کنیم که وجود انواع مختلفی از مراکز خرید، هتل های لوکس، جاذبه های گردشگری و دیدنی بسیار جذاب و خاص، و همچنین سایر امکانات دیگر درون جزیره کیش سبب جذب این حجم از بازدید کنندگان می شود. در عین حال باید اشاره کنیم که وجود راه های دسترسی متعدد به جزیره کیش، سبب می شود تا دسترسی مردم به این جزیره به مراتب راحت تر باشد. 

پس دیگر برای تجربه سفری راحت و لذت بخش چه چیز بیشتری نیاز است؟ وجود امکانات رفاهی آن هم بسیار لوکس، تفریحات لوکس و هیجان انگیز، بازدید از دیدنی ترین و جذاب ترین مراکز خرید ها، تجربه شنا در خاص ترین پارک آبی ایران، همه و همه سبب می شوند تا هر فردی برای برنامه ریزی کردن در خصوص سفر، جزیره کیش را انتخاب کند. اما پس از سفر به جزیره کیش، می توان از چه تفریحاتی بهره مند شد؟ با وجود افزایش حجم بازدید کنندگان و توریستان به جزیره کیش، می توان گفت که سرعت افزایش امکانات تفریحی و به ویژه تفریحات آبی در این جزیره نیز افزایش یافت. 

در نتیجه در ادامه این مطلب، برخی از بهترین و جذاب ترین تفریحات آبی کیش که هر فردی باید در طول زندگی اش آن ها را تجربه کند را معرفی نموده ایم. اگر شما نیز قصد سفر به جزیره کیش را دارید، و برای سفر خود، در حال برنامه ریزی هستید تا از بهترین و عالی ترین امکانات این جزیره بهره مند شوید، لیست زیر را که در خصوص تفریحات آبی کیش است مطالعه کنید. 

لیست انواع تفریحات آبی کیش

تفریحات آبی کیش تفریحاتی هستند که برای تمامی سنین مناسب می باشند. در واقع باید اشاره کنیم که با سفر به جزیره کیش، نه تنها می توان از تفریحات متعددی برای کودکان و بزرگسالان بهره مند شد، بلکه همچنین باید اشاره کنیم که هزینه های این تفریحات در بازه های مختلفی هستند. در واقع هم می توان تفریحاتی با هزینه های معمولی و مناسب انجام داد، و همچنین از تفریحات بسیار لوکس و هیجان انگیز با هزینه های نسبتا بالا بهره مند شد. پس نگران سفر به جزیره کیش و بهره مندی از تفریحات آبی کیش نباشید. در هر صورتی می توانید از تفریحات آبی کیش بهره مند شده و یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین سفر های خود را تجربه نمایید.

معرفی تفریحات  آبی کیش

1.    جت اسکی

جت اسکی، یکی از محبوب ترین و عالی ترین تفریحات آبی در بین تمامی مردم می باشد. امروزه، در بسیاری از بخش های کشور ایران، می توان اقدام به جت اسکی سواری نمود. اما باید اشاره کنیم که تجربه جت اسکی سواری در جزیره کیش، بسیار متفاوت تر می باشدش. دریای کیش، بسیار جذاب و زیبا می باشد و به همین سبب، می توان گفت که بهره مندی از جت اسکی به عنوان یکی از تفریحات آبی کیش، برای هر فردی واجب است. علاوه بر این باید اشاره کنیم که شما می توانید به راحتی و آسانی، به یکی از سایت های تفریحی جزیره کیش رفته و در نهایت، با تهیه بلیت جت اسکی، چند دقیقه ای را به انجام این تفریح لذت بخش بپردازید. 

2.    تم پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن، یکی از بزرگ ترین و جذاب ترین پارک های آبی در ایران می باشد که با سفر در کیش می توان از آن بهره مند شد. باید اشاره کنیم که سدر بین تمامی پارک های آبی ایران، این پارک آبی دارای بیشترین محبوبیت می باشد. چرا که این پارک آبی، به طور کامل رو باز بوده و تجربه استفاده از امکانات آن در هوای آزاد و باز بسیار لذت بخش می باشد. اگر به جزیره کیش سفر کردید و قصد داشتید تا بهترین و به یاد ماندنی ترین سفر خود را تجربه کنید، توصیه می کنیم حتما بازدید از پارک آبی اوشن را از دست ندهید. این پارک یکی از محبوب ترین تفریحات آبی کیش بوده و هر فردی پس از سفر به این جزیره اقدام به بهره مندی از این تفریحات آبی کیش می کند. توصیه می کنیم شما نیز آن را از دست ندهید.

3.    پاراسل، بهترین تفریحات آبی کیش

از جمله عالی ترین، هیجان انگیز ترین، به یاد ماندنی ترین و به طور کلی، عالی ترین تفریحات آبی کیش، می توان به پاراسل اشاره کرد. چتر پاراسل، یکی از تفریحات نسبتا گران در جزیره کیش می باشد که شما می توانید از آن بهره مند شوید و دقایقی را بر فراز آب های این جزیره گذرانده و به تماشای مناظر و چشم انداز های بی نظیر اطراف بپردازید. برای انجام این فعالیت تفریحی، باید با استفاده از یک قایق، بر روی آب های خلیج فارس رفته و در نهایت با باز شدن چتر، ارتفاع گرفته و به تماشای چشم انداز بسیار زیبا و دیدنی جزیره کیش بپردازید. 

4.    غواصی

غواصی، یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات آبی کیش می باشد. برای انجام این فعالیت تفریحی، گزینه های بسیار زیادی در پیش رو دارید. چرا که در جزیره کیش، سایت های غواصی متعددی وجود دارد که می توانید از هر کدام از آن ها به راحتی بهره مند شده و در نهایت، یکی از لذت بخش ترین و عالی ترین تفریحات خود را با غواصی در کیش داشته باشید. لازم به ذکر است که هر کدام از سایت های غواصی کیش، شما را به محیط های مختلفی از دریا می برند و در نتیجه چشم انداز ها و بخش های مختلفی را از دریا مشاهده نمایید. 

علاوه بر این باید بدانید که سختی غواصی در هر کدام از این سایت های غواصی متفاوت است. پس حتما قبل از انجام این کار، در خصوص سایت های غواصی ایران در جزیره کیش تحقیق کرده و در نهایت، با بررسی میزان سختی، و منظره ای که در آن بخش از دریا وجود دارد، یک سایت را برای انجام غواصی انتخاب نمایید. غواصی جزو عالی ترین تفریحات آبی کیش می باشد و توصیه می کنیم در صورت سفر به این جزیره، حتما اقدام به انجام این مورد از تفریحات آبی کیش کنید. 

5.    اسکی روی آب

از دیگر تفریحات آبی کیش که با انجام آن، می توانید هیجان بسیار زیادی را دریافت کرده و در نهایت، یکی از لذت بخش ترین و عالی ترین سفر ها را تجربه کنید، اسکی روی آب می باشد. جالب است بدانید که این مورد از تفریحات آبی کیش، از آن دسته تفریحاتی است که برا اولین بار در خاورمیانه در این جزیره اجرا شد. در خصوص اسکی روی آب که یکی از عالی ترین تفریحات آبی کیش می باشد باید اشاره کنیم که می توانید این تفریح را به دو شکل انجام دهید. اسکی روی آب با استفاده از قایق موتوری، و همچنین کیبل اسکی. با توجه به شرایط و ویژگی های هر کدام از این تفریحات، می توانید یک مورد را انتخاب کرده و در نهایت، بهترین و عالی ترین اوقات خود را در جزیره کیش سپری نمایید. 

6.    آکواریوم کیش

جالب است بدانید که در جزیره کیش، یک کشتی وجود دارد که با سوار شدن بر آن، می توانید بستر دریا و تمامی ماهی های موجود در آن را مشاهده نمایید. شناور آکواریوم، جزو تفریحات آبی کیش می باشد که توصیه می کنیم حتما از آن بهره مند شده و در نهایت، از یکی از عالی ترین و لذت بخش ترین تفریحات بهره مند شوید. شناور آکواریوم کیش، می تواند شما را به عمق سه متری دریا ببرد و در نهایت، منظره و چشم انداز بسیار جذاب و دیدنی این بخش از دریا را به نمایش بگذارد. بیشتر بخش های بستر دریای جزیره کیش، شامل مرجان های زیبا و دیدنی است. و به همین سبب، شما نیز می توانید به راحتی و آسانی، از شناور آکواریوم کیش بهره مند شده و در نهایت، از یکی از عالی ترین و زیبا ترین تفریحات آبی کیش دیدن کرده و استفاده کنید. 

7.    شاتل، از بهترین تفریحات آبی کیش

در تفریحات آبی کیش، می توان از یکی از عالی ترین و هیجان انگیز ترین تفریحات بهره مند شد. شاتل در بین تمامی تفریحات آبی کیش، بیشترین محبوبیت را دارد و همه ساله، هر فردی که به جزیره کیش سفر می کند، از این تفریح بهره مند شده و در نهایت، سفری لذت بخش و عالی را تجربه می نماید. اگر شما نیز به این جزیره سفر کردید و قصد داشتید تا از تفریحات آبی کیش بهره مند شوید، توصیه می کنیم شاتل سواری را نیز در برنامه های خود قرار داده و در نهایت، لذت بخش ترین اوقات را برای خود و همراهان خود به ارمغان آورید.

8.    بنانا

در بین تمامی تفریحات آبی کیش، یکی از آن ها بیشترین میزان هیجان را با خود به همراه دارد. بنانا که جزو تفریحات آبی کیش می باشد، در بین تمامی گزینه های دیگر، محبوبیت بسیار زیادی دارد. شما می توانید به راحتی و آسانی به یکی از سایت های تفریحی جزیره کیش رفته و در نهایت، بلیت بنانا را تهیه کنید. در نهایت، با سوار شدن بر روی این وسیله، یکی از لذت بخش ترین و عالی ترین تفریحات کیش را تجربه کرده و لذت بی اندازه آن را تجربه نمایید. 

9.    کشتی های تفریحی کیش

سفر به جزیره کیش و سوار نشدن بر روی کشتی های این جزیره امکان پذیر نیست. در جزیره کیش، می توان از تعداد بسیار زیادی از کشتی های تفریحی که هر کدام دارای امکانات مختلفی هستند بهره مند شد. لازم به ذکر است که شما می توانید با مراجعه به سایت های این کشتی ها، از انواع کشتی های لوکس، کشتی های معمولی، کشتی های چند طبقه، کشتی های کف شیشه ای، کشتی های VIP، و ... بهره مند شده و یکی از آن ها را برای استفاده انتخاب کنید. بدون شک شبی را در این کشتی ها گذراندن بسیار بسیار لذت بخش می باشد و توصیه می کنیم حتما در طول سفر خود به کیش، از این فعالیت آبی بهره مند شوید. 

10.    فلای بورد

تفریحات آبی کیش، همچنان ادامه دارد. شما می توانید برای تجربه بهترین و عالی ترین سفر گزینه های بسیار زیادی را برای امجام دادن داشته باشید. یکی دیگر از گزینه های تفریحات آبی کیش، فلای بورد می باشد. این تفریح، که در سال های گذشته به تفریحات آبی کیش اضافه شد، جزو بی نظیر ترین و عالی ترین تفریحات می باشد که افراد بسیار زیادی برای انجام آن اقدام می کنند. جالب است بدانید که امروزه، حرکات نمایشی متعددی با استفاده از فلای بورد صورت می گیرد که افراد بسیار زیادی برای انجام آن ترغیب می شوند. اگر شما نیز قصد سفر به جزیره کیش را دارید توصیه می کنیم حتما، استفاده از فلای بورد را در نظر گرفته و در نهایت، یکی از عالی ترین و به یاد ماندنی ترین سفر های خود را تجربه نمایید.

11.    کایت بوردینگ

کایت بوردینگ، یکی از خاص ترین، بی نظیر ترین، و عجیب ترین تفریحات آبی کیش است که شما می توانید از آن بهره مند شوید. البته باید اشاره کنیم که کایت بوردینگ، تفریحی نیست که هر فردی بتواند اقدام به انجام دادن آن کند. این تفریح، با بهره مندی از پاراگلایدر و همچنین اسکی روی آب شکل گرفته است و در نتیجه، نیروی پاراگلایدر می تواند سرعت لازم برای اسکی روی آب را تامین کرده و در نهایت، تفریحی بی نظیر و بسیار جذاب را ایجاد کند. عموما افرادی که دارای آمادگی جسمانی بالایی هستند، می توانند اقدام به انجام این فعالیت تفریحی کنند و در نهایت، تجربه ای خاص و به یاد ماندنی را در جزیره کیش داشته باشند. 

انواع تفریحات آبی کیش

12.    اسکوتر غواصی

از دیگر تفریحات آبی کیش، اسکوتر غواصی می باشد. این وسیله، گونه ای از اسکوتر ها می باشد که می تواند شما را به زیر آب ببرد و در نهایت، به راحتی و آسانی، در زیر آب های خلیج فارس، اقدام به اسکوتر سواری کرده و این تفریح هیجان انگیز را انجام دهید. اگر علاقه مند به مشاهده هر آن چه که در زیر دریا وجود دارد هستید، توصیه می کنیم حتما از اسکوتر آبی که از جالب ترین تفریحات آبی کیش است بهره مند شوید و شکل دیگری از غواصی را انجام دهید.

13.    بیگ بال، متفاوت ترین تفریحات کیش

تفریحات آبی کیش این امکان را به شما می دهند تا بتوانید عالی ترین و بی نظیر ترین سفر خود را تجربه کنید. بیگ بال، یکی دیگر از این تفریحات آبی کیش است که توصیه می کنیم آن را از دست ندهید. این تفریح به این صورت است که شما وارد یک توپ شیشه ای بزرگ می شوید و بر روی آب قرار می گیرید. این تفریح لذت و هیجان بسیار زیادی داشته و توصیه می کنیم در صورت سفر به جزیره کیش، حتما از این تفریح بهره مند شوید.

14.     پلاژ 

بدون شک، یکی از مناسب ترین و عالی ترین تفریحات آبی کیش پلاژ می باشد. تجربه شنا در دریا، بسیار لذت بخش می باشد. به ویژه اگر امکانات بسیار عالی و مناسبی نیز در این بخش ها وجود داشته باشد. یکی از مزایای این پلاژ ها این است که بانوان نیز می توانند از آن بهره مند شوند و در نهایت، اوقات بسیار خوبی را تجربه کنند. 

15.    پدل بورد، عجیب ترین تفریحات آبی کیش

اما در نهایت، آخرین و زیبا ترین تفریحات آبی کیش که با سفر به این جزیره، می توانید از آن بهره مند شوید را معرفی می کنیم. پدل بورد، یکی از جذاب ترین تفریحات آبی کیش می باشد. پدل بورد می تواند یکی از تفریحاتی باشد که برای بدن شما نیز بسیار مفید باشد و در واقع با انجام آن، اقدام به تقویت عضلات و همچنین تعادل خود کنید.

تفریحات آبی کیش

سفر به کیش، یکی از عالی ترین و لذت بخش ترین سفر ها می باشد که هر فردی حتما باید تجربه سفر به آن را کسب کند. کیش، یکی از مناسب ترین و عالی ترین گزینه ها برای سفر کردن می باشد. و تفریحات آبی کیش تفریحاتی هستند که می توانند لذت سفر را برای شما چند برابر کنند و در نهایت اوقاتی به یاد ماندنی را برای شما در سفر به همراه داشته باشند. اگر تا به حال، از تفریحات آبی کیش که در این متن به آن ها اشاره شد استفاده کرده اید، تجربیات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  • 10 مهر ، 1400
  • 64

دیدگاه - 1

مهدی رجبی

آدم فقط یه بار باید مخصوص تفریحات آبی کیش بره اونجا و خوش بگذرونه
5 روز پیش

نظر دهید