021-49029 پشتیبانی ایام عید : 09129309400 تهران-اشرفی اصفهانی-برج زمرد

مقالات و بروزرسانی ها

انگیزه زندگی توریستی

۹ انگیزه قدرتمند زندگی توریستی را بهتر بشناسید !|قسمت ۱

 

زندگی توریستی هیجان انگیزی را دوست دارید؟! به نظر شما چرا یک توریست خانه خود را برای سفر به دور دنیا ترک می کند؟ این دلایل می توانند متنوع باشند. اگر شما هم عاشق یک زندگی جذاب توریستی هستید به این۹ انگیزه  نگاهی بیندازید و ببینید کدامیک در موردتان صادق است؟

 

انگیزه قدرتمند زندگی توریستی

 

 

یکی از دلایل علاقه مردم به توریست بودن به چالش کشیدن خود با مکان ها، افراد و تجربیات جدید است.در این مطلب تهران مبله مرجع اجاره اپارتمان مبله در تهران انگیزه های قدرتمند برای داشتن زندگی توریستی را برای شما معرفی می کند. با تهران مبله همراه باشید تا درباره زندگی توریستی بیشتر بدانید!

به چالش کشیدن خود

 

 

انگیزه زندگی توریستی به چالش کشیدن خود

 

 

شما ممکن است احساس کنید که در زندگی روزمره‌تان تمایل زیادی برای دیدن چیزهای هیجان انگیز و متفاوت دارید. تجارب و چالش های جدید را می خواهید. مسافرت محل ایده آل برای تست کردن خود است. چراکه افراد را به محدودیت های خود می برد و آن ها را در خارج از منطقه راحتیشان قرار می دهد.
هنگامی که سفر خود را با موفقیت انجام دادید، افتخار می کنید. برای مثال زمانی که راه خود را در اطراف یک شهر شلوغ مانند پائوئولو برزیل پیدا می کنید و بلد نیستید زبان آنجا را صحبت کنید اما غذا سفارش می دهید، حس فوق العاده ای بدست می آورید. غلبه بر این چالش، برای موقعیت هایی که در آینده با آن ها مواجه می شوید نیز شادی و انرژی منحصربفردی برایتان به ارمغان خواهد آورد. شما متوجه خواهید شد که چقدر توانایی دارید و اعتماد به نفس خود را افزایش می دهید.

 

برای سفر به مناطق کوهستانی چه وسایلی نیاز دارید؟مطلب زیر را حتما بخوانید:

وسایل سفر به مناطق کویری و کوهستانی

 

زندگی توریستی و یادگیری

یادگیری یک دلیل قوی است که چرا مردم دوست دارند سفر کنند و یک توریست شوند. آن ها می خواهند چیزی ناآشنا را تجربه کنند و با مهارت و دانش جدید کنار بیایند.

 

با فرهنگ سفر به مناطق مختلف بیشتر آشنا شوید:

فرهنگ سفر ، باید ونبایدها سفر به مناطق مختلف

فرهنگ کشورهای مختلف |حقایق و عادات عجیب فرهنگی در دنیا

 

دیدن جهان از تحصیل کردن در دبیرستان یا کالج جنبه های آموزشی بیشتری دارد. این دوره تصادف فشرده در کشف چگونگی زندگی بقیه دنیا در واقع موضوعاتی مانند تاریخ، جغرافیا و جامعه شناسی را پوشش خواهد داد. هر مقصد چیزی منحصر به فرد برای تدریس بازدیدکنندگان است و غرق شدن در یک دنیای کاملا متفاوت بهترین تجربه یادگیری است.

یادگیری در زندگی توریستی

افراد توریست می شوند تا چیز خاصی یاد بگیرند: یک زبان جدید، یک غذای جدید، جنبه های فرهنگ های مختلف یا درک عمیق تری از ایمان یا معنویت. آن ها راهی کاملا متفاوت برای انجام کارها را کشف می کنند. آن ها همچنین از آداب و رسوم، فرهنگ ها، مردم و مکان های جدید مطلع خواهند شد و چون شما این یادگیری را در زندگی واقعی‌تان تجربه می کنید، نه اینکه آن را در یک کتاب درسی بخوانید، برای مدتی طولانی و تا ابد با شما باقی می ماند.

قصد جهانگردی دارید؟مطالب زیر را از دست ندهید:

بهترین مکانهای دیدنی جهان را بهتر بشناسید

دانستنی های سفر به هند برای گردشگران

سفر به برلین،انتخاب همیشگی جهانگردی

 

اسپانیا با غذاهای متنوع

 

اسپانیا به عنوان یک کشور در صنعت گردشگری که انواع مختلفی از غذاهای متنوع را در اختیار توریست ها می گذارد شناخته شده است. شما می توانید با چشیدن طعم های لذیذ غذا های اسپانیایی و ادویه های خوش عطر و بویی که در آن بکار رفته است با نمونه های جدیدی آشنا شوید.

 

انگیزه زندگی توریستی

 

 

با قرارگرفتن در مکان های جدید، مردم و فرهنگ ها، شما یک دیدگاه گسترده تر در جهان خواهید داشت.

 

زندگی توریستی|گسترش بینش و چشم اندازهای فردی

 

 

دلیل دیگر اینست که به باز شدن ذهن شما کمک خواهد کرد. ملاقات مردم در مکان های دیگر به شما نشان می دهد که دیدگاه شما در جهان، همانند دیگران نیست.
شما نمی توانید تصور کنید که زندگی چقدر می تواند در مکانی دیگر متفاوت باشد تا زمانی که خودتان آن را ببیند و این نکته ایست که سبب جذب توریست ها به مناطق مختلف جهان می شود. همه چیز از کار تا خانواده و باورها و منافع چیزی نیست که شما از تجربه خود انتظار داشته باشید.

خلق ایده های جدید در زندگی توریستی

موقعیت های مختلف نیز به شما کمک می کند تا ایده های جدیدی را که قبلا به آن فکر نکرده اید، پیدا کنید.
با رفتن به موزه نظامی گنجوی در باکو شما یک دیدگاه گسترده تر در زمینه شعر و ادبیات خواهید داشت و این شما را به یک شهروند جهانی بهتر تبدیل خواهد شد. این یک پاداش و دلیل بزرگی است که مردم دوست دارند سفر کنند و به یک توریست تبدیل شوند.

قدردانی از زندگی

هنگامی که شما در زندگی روزمره خود فرو رفته اید، از بین بردن آنچه که دارید، آسان است. چشمان شما برای آنچه که واقعا در مورد خانه شما خاص است باز نیست و آنطور باید به خیلی چیزهای مهم که دیگران از داشتن آن محرومند، توجه نمی کنید.
توریست بودن در کشف مکان دیگری که به شما حس قدردانی تازه‌ای برای داشتن زادگاه، کشور و «زندگی واقعی‌تان» را بدهد، کمک خواهد کرد. هنگامی که به زندگی خود برگشتید، در زندگی تان احساس خوشبختی و خوش شانسی خواهید داشت. شما این موضوع را از جان و دل درک خواهید کرد که واقعا هیچ جایی مثل خانه وجود ندارد.

سفر یک فرصت ایده آل برای خانواده ها برای ارتباط گرفتن با یکدیگر است.

 

قسمت دوم مقاله بالا را از لینک زیر بخوانید:

انگیزه های قدرتمند شروع زندگی توریستی|قسمت دوم

 

منبع: : virtuoso

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian