49029 - 021


8 صبح تا 10 شب

info [at] tehranmoble [dot] ir


ایمیل ، سریعترین راه ارتباطی با شما

مقالات و بروزرسانی ها

اقامتگاه های B&B

اقامتگاه های B&B چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟

تا کنون از خودتان پرسیده اید که اقامتگاه B&B (Bed and Breakfast) چیست و چه شرایطی را دارا می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که به اقامت یک شب به همراه صبحانه در محل اقامت، اقامت B&B ( معادل تختخواب و صبحانه) گفته می شود. البته به صورت کلی تر B&B یک نوع از سرویس است که در هتل ها نیز ارائه می شود، اما در اینجا منظور ما از اقامتگاه های B&B فضایی کاملا منحصر به فرد و متفاوت از هتل ها است که عموما با فضای زندگی بومی و سنتی مردم محلی پیوند خورده است.

چگونه اقامت B&B داشته باشیم؟

برای اقامت به صورت B&B باید با بومیان و مردمان محلی صحبت کنید! چون اکثر آنها به خانواده ها و صاحبان خانه ها تعلق دارد. آنها پس از بازسازی، منازل خود را با عنوان اقامت B&B به گردشگران اجاره می دهند.
برخی از این اقامتگاه های B&B بسیار بزرگ هستند و برخی دیگر از فضا و محیطی منحصر به فرد برخوردار می باشند. اختیار با شماست که در این میان نزدیکترین گزینه به سلیقه خود را انتخاب کنید. بسیاری از این اقامتگاه ها در محیط های مسکونی آرام در قالب اجاره آپارتمان مبله، شهرهای کوچک و حاشیه و یا اماکن دیدنی و محبوب واقع شده اند.

اقامتگاه های B&B چه ویژگی هایی دارد؟

خدمات تخت و صبحانه

عموما اقامتگاه های مشهور به B&B از اتاق های میهمان کمتری برخوردار هستند و در مقایسه با هتل ها فضای صمیمی تری دارند. این اقامتگاه ها کمتر رنگ و روی مدرنی به خود گرفته است و اجزا و عناصر اقامتگاه به مفاهیم سنتی نزدیک هستند. به طور کلی می توان گفت اقامتگاه های ارائه کننده خدمات B&B برای فراهم کردن فضایی عاشقانه، آرامش بخش و خاطره انگیز ایجاد شده است.
البته این را هم بدانید که اقامتگاه های B&B در ارائه کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند. اما سعی بر این است که در این اقامتگاه ها به تمامی نیازهای میهمانان توجه شود. شما می توانید با استفاده از سرویس B&B ، صبحانه های متنوع را تجربه کنید. شاید یک روز به عنوان صبحانه پنکیک توت فرنگی بخورید و روز دیگر کوکی های خانگی خوش عطر! برخی از سرآشپزها برای پخت کیک های میوه ای از میوه های تازه باغ ها استفاده می کنند و برخی دیگر غذاهای محلی را در منو جای میدهند. همین ویژگی هاست که جذابیت این نوع اقامتگاه ها را بیشتر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian