021-49029 پشتیبانی ایام عید : 09129309400 تهران-اشرفی اصفهانی-برج زمرد

مقالات و بروزرسانی ها

پاییز زیبای تهران در پارک ملّت

پاییز زیبای تهران؛ در پارک ملّت

پارک ملت

پاییز زیبای تهران؛ در پارک ملّت
یکی از پارک های زیبای تهران که بازدید از آن هیچگاه برای ساکنین تهران و گردشگران تکراری نمی شود. این پارک قدیمی که از دهه چهل تا به امروز میزبان خیل عظیمی از گردشگران داخلی و خارجی بوده، منظره زیبایی را در فصل پاییز به نمایش می گذارد.
بسیاری از مردم همه روزه برای دیدن زیبایی های این پارک، ورزش کردن، ملاقات با دوستان و قدم زدن و استفاده از طبیعت این پارک مراجعه می کنند. با توجه به تنوع بالای گونه های بالای گیاهی موجود در این پارک زیبا، در فصول مختلف زیبایی های خاص خود را دارد. دیدن این پارک در فصل پاییز و به ویژه آذرماه زیبای های این پارک را چند برابر می کند.

اجاره روزانه سوئیت در تهران را به ما بسپارید

تاریخچه
پارک ملت در سال ۱۳۵۳ به طور کامل به بهره‌برداری رسید و از آن دوران تاکنون بسیاری از مردم تهران و سایر شهرها برای گذراندن ساعاتی دور از هیاهوی شهری، به این پارک می‌روند. این پارک میزبان خاطرات بسیاری از بزرگان ما و خود ما بوده و هست و به همین دلیل در نگهداری آن دقت مناسبی می‌شود. طراحی پارک ملت را ایرج اعتصام بر عهده داشته‌است.

اجاره روزانه سوئیت در تهران در تخصص ماست

معرفی
پارک ملت از قدیمی‌ترین و وسیع‌ترین پارک‌های تهران است که همه روزه، از سالیان بسیار دور پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است. این پارک به لحاظ تاریخچه، قدمت، قرار گرفتن در منطقه‌ای زیبا و خوش آب و هوا، معماری اصولی و امکانات از اهمیت بالایی برخوردار است و شهرداری تهران هم به وضعیت آن با کیفیت خوبی رسیدگی می‌کند.

دسترسی
برای رسیدن به پارک ملت می‌توانید از اتوبوس‌های BRT خط هفت استفاده کنید (اتوبوس‌های مسیر تجریش – راه‌آهن و یا چهارراه پارک وی – راه‌آهن) و در ایستگاه نیایش یا ایستگاه پارک ملت از اتوبوس پیاده شوید تا به پارک ملت برسید. همچنین از نقاط مختلف شهر می‌توانید با تاکسی‌هایی که به پایانه ونک می‌روند به میدان ونک رفته و از آنجا هم با اتوبوس‌های یاد شده به سمت شمال رفته و در ایستگاه نیایش یا پارک ملت پیاده شوید.

مکان های دیدنی
داخل این پارک دیدنی، مجسمه¬های زیادی از مشاهیر ایرانی، رستوران جزیره، استخر موزیکال و آبنمای بوستان ملّت وجود دارد و همچنین دسترسی به گالری و سینمای پردیس ملّت وجود دارد.

اجاره روزانه سوئیت در تهران – میرداماد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian