021-49029 پشتیبانی ایام عید : 09129309400 تهران-اشرفی اصفهانی-برج زمرد

مقالات و بروزرسانی ها

مسافرت لوکسluxury travell

اگر می خواهید سفری لوکس و عالی داشته باشید

هنگامی که واژه ی لوکس بیان می شود، رستوران، هتل ها و آژانس های تورمسافرتی در سراسر جهان به ذهن ما می آید، این مراکز خدمات خود را به طور چشمگیری بهبود می بخشند تا تجارب منحصر به فردی برای مشتریان بوجودآورند. اما دقیقا به چه چیزی سفر لوکس گفته می شود؟ کلمه ی “لوکس” خود به تنهایی منجر به بزرگ ترین معضل می شود که واقعا سفر لوکس چیست؟

در این مطلب تهران مبله مرجع اجاره آپارتمان مبله تهران،درباره سفر لوکس توضیح می دهد.با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید:

 

مسافرت لوکس لاکچری دریا

 

دیدگاه مردم نسبت به مسافرت لوکس

آیا مسافرت لوکس مانند یک مسافرت عادی دیگر است؟ دیدگاه مردم نسبت به آنچه مسافرت لوکس تعریف می شود می تواند بسیار متفاوت باشد. برای برخی از مسافرین، خدمات با دستکش های سفید و با پیشخدمت شخصی لوکس محسوب می شوند، در حالی که برای دیگران لوکس بودن یک تخت زیبا با یک صحنه ی نفس گیر از یک ساحل، و یا حتی فرار به یک مکان جدا و خاص و دور از شهر های شلوغ و پر سر و صدا است. سفرهای لوکس به طور ذهنی و دائما در حال تحول و تغییر هستند و به طور فزاینده ای تعریف می شوند، زیرا آن ها را با تغییرات جامعه، فرهنگ و تکنولوژی سازگار می کنند.

مطالب زیر را هم بخوانید:

سفر لوکس در هتل ها و مکانهای جالب دنیا داشته باشید!

لوکس ترین خانه های تهران کدامند؟ |بهترین خانه های تهران

فرهنگ کشورهای مختلف |حقایق و عادات عجیب فرهنگی در دنیا

 

جنبه مادی سفر لوکس

بسیاری از مردم از لحاظ مادی و ظاهری واژه ی لوکس را تعریف می کنند و تمرکز خود را تنها بر روی راحتی های مادی بدون توجه به جنبه های روحی و  عاطفی قرار می دهند مطمئنا، هیچ کس از کمی از پنبه مصری در بستر خود، آخرین مواد معدنی در جلسات آبگرم و غذا که بیشتر شبیه یک اثر هنری است بدش نخواهد آمد و همه از این موارد لذت خواهند برد و مورد توجه همگان قرار خواهد گرفت.

 

 

مسافرت لوکس سفر لاکچری به بهترین مناطق

 

 

چگونه می توانیم مسافرت لوکس را تجربه کنیم؟

بسیاری از ما لوکس را یک چیز گرانقیمت تعریف می کنیم، ولی واقعا هرچیزی که تنها قیمت بالایی داشته باشد لوکس محسوب نمی شود. اما واقعا نیازی نیست شیشه یک بانک را برای دسترسی به یک هتل پنج ستاره بکشنید. راهش این است که یک مقصد سفر را پیدا کنید که فرصت های تعطیلات لوکس را فراهم می کند و در عین حال، معاملات ارزشمندی را ارائه می دهد. اشتباه نکنید من نمی گویم یک مکان ارزان را انتخاب کنید. ارزان بودن دارای یک رابطه ی  قوی با کیفیت پایین است و قطعا آن چیزی نیست که شما در طول سفر به دنبال آن خواهید بود. توجه داشته باشید که بعضی تنها با سفر لوکس می خواهند برای مدتی مورد توجه قرار بگیرند و در حقیقت از سفر خود و بودن در یک هتل لوکس به اندازه ی کافی لذت نمی برند.

 

اگر از طرفداران گردشگری هستید پیشنهاد می کنم مطالب زیر را از دست ندهید:

سفرهای خارجی ارزان|۵ کشور خارجی ارزان که باید ببینید!

۹ انگیزه قدرتمند زندگی توریستی را بهتر بشناسید !|قسمت ۱

وسایل سفر به مناطق کویری و کوهستانی

 

 

خدمات عالی وسفری لوکس در پرتغال

پرتغال یک کشور است که در آن شما می توانید معاملات بزرگ را پیدا کنید. شما یک قیمت عادلانه را برای خدمات عالی و محصولاتی دارای استانداردهایی با کیفیت عالی پرداخت می کنید، یا به عبارت دیگر، از پول خود بهترین استفاده را خواهید کرد.

مسافرت لوکس مدرن

امروزه مسافرت های لوکس کم تر با تعداد ستاره ها ارزیابی و تعریف می شوند و بیشتر با دسترسی افراد به مکان ها و تجربه هایی که دربردارنده ی همه چیزهایی است که در مورد یک مقصد معتبر هستند، تعریف می شود. قابل انکار نیست که فاکتورهای راحتی هنوز هم فاکتور های مهمی محسوب می شوند و استانداردهای بالای مسکن و ناهارخوری و هتل های بزرگ مرمر همیشه در بالای فهرست آرزوی مسافرین برای سفر لوکس قراردارند. با این حال، مسافرت های لوکس امروزه به دنبال درک عمیق تر و حس کردن فرهنگ محلی کسانی است که در مقصد سفر زندگی می کنند . درحقیقت مردم فقط نمیخواهند ببینند ، آن ها می خواهند شرکت و حس و لمس کنند. فرآیند فروش نیز بسیار تاثیرگذار است در حقیقت مشتریان باید کاملا اعتماد کنند که در طول این سفر به درک عمیق تری می رسند.

برنامه ریزی برای مسافرت لوکس

امروزه و در دنیای مدرن ، لوکس بودن مربوط به تجربه، شناخت مقصد و ارتباط برقرار کردن با مردم محلی و در عین حال  برنامه ریزی سفر با تور و لیدری است که الهام بخش اعتماد، حرفه ای بودن و درک نیازهای مسافر است. به عنوان مثال برای بعضی تجربه ی بیدار شدن در یک بیابان و احاطه شدن با میلیون ها ستاره بسیار تاثیرگذار تر و لوکس تر از بیدار شدن در یک هتل ۵ ستاره است و این تجربه در یک هتل لوکس رخ نخواهد داد.

به یاد داشته باشید که سرویس ها در طول سفر می تواند یک تجربه لوکس را ایجاد کند یا باعث از بین رفتن یک تجربه ی خوب شود. اطمینان حاصل کنید که تمامی موارد و جنبه های تور، هتل ها و رستوران های مورد نظرتان را بررسی کرده اید. در سال جاری تعطیلات کوچکی را به برنامه ی خود اضافه کنید، زیرا شما سزاوار آن هستید!

 

منبع: winetourismportugal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian