49029 - 021


8 صبح تا 10 شب

info [at] tehranmoble [dot] ir


ایمیل ، سریعترین راه ارتباطی با شما

محله های غرب تهران

محله های غرب تهران

در این بخش شما می توانید با محله ها و مناطق غرب تهران ، بر اساس نام آنها آشنا شوید:

پونک ، جنت آباد ، گیشا ، تهرانسر ، آریاشهر ، طرشت ، شهران ، چیتگر ، فردوس ، شهر زیبا ، آزادی ، ستارخان ، شهرک آپادانا ، حصارک ، کن ، شهرک اکباتان .

اگر بخواهیم تاریخچه ی طولانی شهر تهران را به صورت خلاصه بیان کنیم باید گفت تهران در زمان گذشته  روستایی از توابع شهر ری بوده است.بنابراین ری از گذشته قلب تهران است.

در زمان اقا محمد خان قاجار بدستور این پادشاه تهران به عنوان پایتخت انتخاب شد.در دهه ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ تهران به سرعت پیشرفت کرد.ساختمانهای جدیدی ساخته شدند و جاده ها وسیعتر شد.

اگر چه در جنگ ایران و عراق مورد حمله قرار گرفت و قسمت های زیادی از آن تخریب شد ولی بعد از پایان جنگ دوباره عمران و آبادی به این شهر قدیمی برگشت.

 

اکنون تهران با داشتن جمعیتی بیش از ۸۶۹۳۷۰۶ بزرگترین شهر و پایتخت ایران است و از لحاظ رتبه بندی در جهان جز ۲۵۱م شهر پر جمعیت جهان محسوب می شود.

با مساحت ۵۷۴ کیلومتر مربع در جنوب رشته کوه البرز واقع شده است.

در گذشته بیشتر ساکنان تهران فارسی زبان بوده اند. اما امروزه قومیت های مختلفی در تهران زندگی می کنند که بخش عمده ای از جمعیت را تشکیل می دهند.

 

مسیرهای دسترسی به تهران:

شما هم می توانید از طریق هواپیما هم قطار و اتوبوس به این شهر سفر کنید.فرودگاههای تهران برای دو پرواز داخلی و خارجی مجزا است.فرودگاه سفرهای خارجی فرودگاه امام خمینی می باشد که در اتوبان تهران قم قرار گرفته است.فرودگاه مهرآباد مربوط به پروازهای داخلی بین شهرها با داشتن ۴ ترمینال فعال برای پروازهای داخلی، در غرب تهران میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد.

همچنین تهران ۴ پایانه مسافربری دارد. که از جمله انها می توان ترمینال جنوب و پایانه بیهقی را نام برد.تقریبا در بیشتر نقاط شهر اتوبوس های واحد و بی آر تی برای مناطق مختلف موجود است و می توانید از کارت مترو برای اتوبوس نیز استفاده کنید.مترو تهران با پوشش دادن اکثر نقاط نیز وسیله راحت و سریعی برای رفتن به اغلب نقاط تهران است که از شمال تا جنوب تهران یا غرب تا شرق می توانید به سرعت به مقصد برسید.همچنین در ایستگاه مترو صادقیه می توانید با قطار تندرو به کرج نیز سفر کنید.

ون های موجود در ایتسگاههای مترو نیز برای رفتن به مناطق مختلف شهر مناسب هستند و هزینه کرایه آنها کم است.

معرفی غرب تهران:

غرب تهران یکی از محله های خوب آن می باشد که هزینه زندگی و مسکن در آن بالا است.از محله های مانند پونک،اشرفی و صادقیه اگر قیمت های خانه را مقایسه کنیم متوجه قیمت بالای آنها در مقایسه با نقاط مرکزی و شرقی شهر خواهیم شد.

وردآورد منطقه قدیمی غرب تهران است که در منطقه ۲۱ و۲۲ شهرداری تهران قراردارد.هم بافت جدید وهم بافت های قدیمی را در خود جای داده است.دلیل نام آن گل های سرخی  است که در منطقه وجود داشته است.برای خواندن اطلاعات بیشتر به صفحه وردآورد مراجعه کنید.

پونک که یکی از محله های گران قیمت برای مسکن است در غرب تهران که بخشی از آن در منطقه ۵ و بخشی دیگر در منطقه ۲ قرار دارد.برای خواندن اطلاعات بیشتر به صفحه پونک مراجعه کنید.

اشرفی اصفهانی نیز یکی دیگر از مناطق غربی تهران است که در امتداد بزرگراه اشرفی اصفهانی قرار دارد.

شهران در شمال غربی تهران قرار گرفته است.پارک کوهسار در شمال غربی آن قرار دارد.این منطقه آب وهوای خوبی دارد.

جهت رزرو آپارتمان مبله در غرب تهران لینک های زیر را ببینید:

اجاره آپارتمان مبله کورش (ستاری

اجاره سوئیت روزانه در تهران بلوار فردوس

اجاره آپارتمان مبله اشرفی اصفهانی

اجاره آپارتمان مبله ستاری

اجاره آپارتمان درتهران روزانه مرزداران

اجاره روزانه خانه در تهران پونک

اجاره سوئیت روزانه در تهران ستارخان

اجاره سوئیت روزانه در تهران طرشت

تهران مبله تنها مرجع معتبر برای اجاره روزانه،هفتگی،ماهانه سوئیت مبله در غرب تهران آماده پاسخگویی به شماست.

fa_IRPersian
fa_IRPersian