021-49029 پشتیبانی ایام عید : 09129309400 تهران-اشرفی اصفهانی-برج زمرد

مقالات و بروزرسانی ها

فرهنگ کشورهای مختلف |حقایق و عادات عجیب فرهنگی در دنیا

فرهنگ کشورهای مختلف با سنت هایی متفاوت 

مایلید با برخی از حقایق در مورد سنت ها و آداب و رسوم عجیب مردم کشورهای مختلف دنیا که ممکن است شما را به فکر وادارد بیشتر آشنا شوید؟ زندگی در خارج از کشور نه تنها نیاز به یادگیری زبان جدید دارد، بلکه به هماهنگی با عادات فرهنگ کشورهای مختلف نیز وابسته است. هر فرهنگی آداب و رسوم خاص خود را دارد که ممکن است با سبک زندگی ما بسیار متفاوت و حتی برایمان شوک برانگیز باشد!

در این مطلب تهران مبله، مرجع اجاره سوئیت مبله در تهران ، عادت های عجیب فرهنگی کشور های مختلف را برای شما ارائه کرده است. با ما همراه باشید تا رسوم فرهنگی کشورهای دیگر را بدانید!

 

آداب فرهنگی کشورها- فرهنگ کشورهای مختلف

 

نوشیدنی خوردن در آلمان

در کشور آلمان، شما خواهید دید که مردم ضربه زدن بر روی میز خود را به جای کف زدن برای تشویق در پایان کلاس استاد و یا یک جلسه واقعا خوب انتخاب می کنند و کف زدن تنها برای تئاتر و کنسرت ها شایسته است! اگر می خواهید به آداب و رسوم آلمان احترام بگذارید، فراموش نکنید که جام های نوشیدنی را به هم زده و بگویید پروست! هر بار شما یک نوشیدنی جدید را شروع می کنید باید تماس چشم با کسی که شراب را به سلامتی او می نوشید برقرار کنید در غیر این صورت نمی توانید به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید. آلمانی ها کاملا سازمان یافته ای می باشند، اما زمانی هم وجود دارد که در این کشور واقعیات با انتظارات مطابقت ندارد.

 

 

 

نوشیدنی خوردن فرهنگهای مختلف

 

روش احوالپرسی در اسپانیا |فرهنگ کشورهای مختلف

✓ آیا تاکنون دقت کرده اید که چگونه مردم خود را در اسپانیا معرفی می کنند؟ اسپانیایی ها به داشتن صدایی بلند و دوستانه شناخته شده اند.فرهنگ کشورهای مختلف در زمینه سلام و احوال پرسی متفاوت است. اگر شما به اسپانیا سفر می کنید، اگر از یک دختر این رفتار را دیدید که روبوسی می کند با شما شگفت زده نشوید. این روش اسپانیایی است که می گوید “سلام!”

 

 

روبوسی در فرهنگهای مختلف

 

 

✓ آیا پنیر دوست دارید؟ اگر چنین است، هنگامی که با یک خانواده فرانسوی می خواهید وقت بگذرانید مطمئن شوید که در معده خود برای خوردن دسر بعد از غذا کمی جای خالی گذاشته اید. در فرانسه مردم تمایل به لذت بردن از یک بشقاب دسر با مزه پنیر همراه با یک شراب قرمز خوب پس از غذا دارند.

 

 

غذا در فرهنگهای مختلف

 

 

✓ ایتالیایی ها بسیار خرافاتی هستند و برای آنها، راهبه ها و آمبولانس با مرگ همراه هستند. بنابراین اگر شما قصد دارید تعطیلات خود را در ایتالیا صرف کنید تردید نکنید و خود را با علامت صلیب برکت دهید … فقط در این مورد!

 

 

خرافات در ایتالیا

 

 

 

✓ در حال حاضر کمی دورتر، در روسیه شما کشف خواهید کرد که یک مهر دریافت می کنید اگر به طور تصادفی روی پا کسی را لگد کنید. چرا؟ اولین فکری که به ذهن شما می آید آن است که به دلیل انتقام اینکار را می کنند اما گذشته از این حرف ها روس ها این کار را برای جلوگیری از درگیری های آینده با این شخص انجام می دهند.

 

 

 

عادات فرهنگی مختلف

 

اگر قصد سفر به تهران دارید می توانید مطالب زیر را هم درباره گردشگری در تهران بخوانید:

عمارت مسعودیه | آشنایی با جاذبه های گردشگری تهران

اجاره خانه مبله بهترین انتخاب برای مسافران

 

در هند اگر دو مرد را دیدید که در حال رفتن دست های همدیگر را گرفته اند این بدان معنا نیست که آن ها عاشق هم هستند. این فقط یک نشانه دوستی است. از طرف دیگر، شما هرگز زن و شوهری که در خیابان عشقشان را به دیگر نشان دهند نخواهید دید.

 

 

قدردانی در کشورهای مختلف

 

آِیا قصد اجاره سوئیت روزانه در تهران با قیمتی مناسب دارید؟ از طریق لینک های زیر با ما تماس بگیرید و آپارتمان مورد نظر خود را با قیمتی مناسب رزرو کنید.

تماس با تهران مبله

قدردانی از آشپز در چین،ژاپن و کره

✓ در بعضی از کشورهای آسیایی مانند چین، کره یا ژاپن، نشانه تایید و قدردانی از آشپزی این است که با صدای بلند سوپ را بخورند. کاری که در اغلب کشورهای غربی بی ادبی است. با این حال، در ژاپن بینی خود را با صدای بلند فین نکنید. این کار بسیار بی ادبانه ای در نظر گرفته شده است.

بنابراین، اگر شما نیازمند تمیز کردن بینی خود در حالی که در سرزمین خورشید قرار دارید هستید، آن را در یک جای خصوصی و یا هنگامی که رویتان را پشت به همراهانتان کرده اید انجام دهید و به یاد داشته باشید، اگر بخواهید که متخلف شناخته نشوید، آن را بدون صدا انجام دهید.

 

 

قوانین فرصت کشورهای مختلف استخدامی

 

تقاضای استخدام در ایرلند،انگلستان و آمریکا

✓ اگر به دنبال کار در ایرلند، انگلستان یا ایالات متحده هستید، به یاد داشته باشید که اطلاعات شخصی شما را در محل کار (تاریخ تولد، جنسیت، وضعیت تاهل یا حتی تصویر نمایشی) اضافه نکنید. قوانین فرصت برابر در این کشورها مستلزم کارفرمایان تنها بر اساس شایستگی استخدام می شوند و انتشار این داده ها، سازمان ها را قادر می سازد که نامزدها را به طور صحیح انتخاب کنند!

این ها برخی از واقعیت های شگفت انگیز فرهنگ کشورهای مختلف هستند که توسط عوامل خارجی نظیر مذهب، خصوصیات اخلاقی و یا حتی مکان جغرافیایی تعیین می شوند و رفتار مردم را تعیین می کند. همه ما انسانها هستیم، اما شیوه زندگی ما فوق العاده متنوع است!

منبع:sprachcaffe

شما چه فکر می کنید؟ آیا به کشوری سفر کرده اید که فرهنگ عجیبی داشته باشد؟ رسوم خاص کشورهای مختلف را می شناسید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian