021-49029 پشتیبانی ایام عید : 09129309400 تهران-اشرفی اصفهانی-برج زمرد

مقالات و بروزرسانی ها

سفر به ایتالیا،تجربیات سفر به این کشور دوست داشتنی قسمت ۲

 

سفر به ایتالیا یکی از علاقمندی های شماست؟ آیا تابحال به ایتالیا، کشور مهد تمدن ها سفر کرده اید؟ فکر می کنید قبل از سفر به ایتالیا همچنین مکان رویایی چه اطلاعات مهمی راجب آن می تواند به تجربه ای ناب، بهتر و شیرین تر در سفر به شما کمک کند؟ با تهران مبله معتبرترین مرجع آنلاین اجاره خانه همراه باشید تا با دانستن نکاتی ارزشمند یک سفر توریستی منحصربفرد را به ایتالیا محک بزنید.

 

 

  • در ایتالیا بلیط های قطار و اتوبوس خود را همیشه تأیید اعتبار کنید

 

 

سفر به ایتالیا

 

خرید بلیط در ایتالیا فقط در ایستگاه اتوبوس یا قطار کافی نیست. شما باید آن ها را توسط ماشین های کوچک اطرافشان که مخصوص تأیید نمودن است، تأیید کنید تا ثابت کنید که از آن استفاده می کنید. انجام ندادن این کار منجر به یک جریمه سنگین و بازرسی ناخوشایند خواهد شد پس فراموش نکنید که به این موضوع توجه کافی کنید تا هنگام حساب کردن بلیط خود با مشکل عدم تأیید اعتبار مواجه نشوید.

 

 

  • تمام جاده ها به روم می روند | روم شهری پر از جاذبه توریستی

 

 

جاذبه توریستی روم

 

 

بهترین راهی که برای رسیدن به بسیاری از شهرهای ایتالیا پیدا خواهید کرد، از طریق روم است. پایانه روم، یکی از قطب های اصلی حمل و نقل است که آن را به بقیه ایتالیا متصل می کند. این نوعی مشکل است، به این دلیل که اکثر توریست ها تمایل ندارند که از طریق عبور از فضای شهر به جایی دیگر برسند. با این حال بیشتر سفر به ایتالیا به احتمال زیاد در روم شروع می شود، خوبست که حداقل سه روز برای جاذبه‌های دیدنی روم وقت گذاشت. روم یکی از قدیمی ترین شهرها در جهان است و جایی که فرد می تواند خود را در آنجا پیدا کند.

 

  • برای خرید بهترین پای پیتزا به ناپل بروید

 

پیتزا خوشمزه ایتالیا

 

دست کم بهترین (و ارزان ترین) پیتزا ها در ناپل هستند. واقعا ارزش دارد که فقط برای خرید یک پیتزا هزینه ای برای سفر به این شهر اختصاص دهید. ممکن است خوردن این پیتزا همه پیتزا های آینده را برای شما خراب کند، اما داشتن چنین پیتزای کاملی آن هم فقط برای یک بار ارزشش را دارد.

 

  • از جیب بر ها نترسید

برای کشوری که دارای دو شهر به عنوان ۱۰ مکان اصلی جیب بر ها در جهان است، شما هرگز احساس نمی کنید که اموال تان در خطر هستند. بهتر است که با این توصیف فقط از عقل خود استفاده کنید و سعی نکنید مانند یک توریست به نظر برسید و بدین ترتیب جای نگرانی برای چیزی وجود ندارد.

 

  • در سفر به ایتالیا هر ذهنیتی که راجب غذاهای ایتالیایی می دانید را دور بریزید

غذاهای ایتالیایی

 

اسپاگتی بلوگنز در همه جا نیست و کاننلیس فقط در سیسیلی محبوب است، همچنین شما هرگز پپرونی نخواهید دید. و پنیر! اوه، بهتر است راجب همچین خوراکی خوشمزه ای با شما سخن نگوییم. خوشمزه و تازه است و هیچ چیز در سوپرمارکت ها با آن قابل مقایسه نمی باشد. غذاهای ایتالیایی که مردم فکر می کنند می شناسد هرگز با اصل غذایی که می خواهند در واقعیت امر در این کشور میل کنند مانند هم نیست و زمین تا آسمان فرق می کنند.

 

 

  • ژلاتوی خود را عاقلانه انتخاب کنید

 

 

ژلاتو ایتالیایی

 

 

ژلاتو خوب است و ژلاتو ناب حتی در ایتالیا وجود دارد. نشریه های آنلاین را بخوانید و مطمئن شوید که رفتن به چند فروشگاه خوب و مختلف را امتحان می کنید. هنگامی که شما بهترین را پیدا می کنید، می توانید بهترین نمونه ژلاتو را در آنجا خریداری نمایید. ژلاتو مورد علاقه و محبوب ایتالیا در فلورانس است و ژلاتو دلا پاسرا نام دارد.

 

  • ایتالیا کشوری بسیار وسیع و متفاوت است (بنابراین، یک دوربین بیاورید)

 

سنتهای ایتالیا

 

 

ایتالیا به طور کامل از شمال به جنوب متفاوت است. در ایتالیا ۲۰ منطقه مختلف وجود دارد و هر کدام در انواع مختلفی از شراب، غذاها و سنت ها دارای تخصص و تبهر خاصی هستند. شگفت انگیز است که چگونه یک کشور می تواند یکسان اما اینقدر متفاوت باشد. روم و فلورانس شهرهای بزرگی هستند اما برای کشف این کشور بوت شکل به جستجو و کاوش بسیار بیشتری نیاز است!

اگر اولین بار است که شما قصد سفر به ایتالیا را دارید چند هفته وقت گذاشتن و اینجا ماندن یک برنامه سفر بسیار عالی و خوب است. بسیار زیبا و جالب است که اگر به هر نقطه جذابی از این کشور که می روید مخصوصا در زمستان از رویداد ها و مکان های جذاب توریستی آن عکس بگیرید. شاید داشتن یک دوربین باکیفیت از مهم ترین ملزوماتی است که یک فرد حتما باید همراه خود داشته باشد و بسیاری از وقایع شگفت انگیز سفرش را به ثبت رساند.

منبع:

theworld

شما هم اگر تجربه سفر به ایتالیا دارید با ما به اشتراک بگذارید.همچنین در شبکه های اجتماعی تهران مبله می توانید عضو شوید و از تخفیف های دوره ای اجاره خانه ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian