021-49029 پشتیبانی ایام عید : 09129309400 تهران-اشرفی اصفهانی-برج زمرد

مقالات و بروزرسانی ها

تغییر صنعت گردشگری با رشد تکنولوژی

تغییر صنعت گردشگری با رشد تکنولوژی -بخش دوم

تغییر صنعت گردشگری در عصر حاضر با توجه به تکنولوژی دگرگونی هایی داشته است. صنعت گردشگری همگام با صنایع دیگر در عصر جدید و فناوری های ارتباطی و تکنولوژی های جدید، محکوم به استفاده و ارائه ی ابزارهای جدید است. نکاتی که گردشگران و مسافران برای رفاه و آسایش بیشتر باید آنها را بدانند.در ادامه مطلب تغییر صنعت گردشگری با تکنولوژی های جدید ، تهران مبله مرجع اجاره سوئیت مبله در تهران توضیحات بیشتری را در این خصوص ارائه می دهد. با ما همراه باشید تا این تغییرات را بیشتر بشناسید.

سرویسی برای جمع اوری اطلاعات توریست ها

Cousin cool با هدف جمع آوری اطلاعات در مورد توریست ها آغاز به کار کرد. این سرویس ابزاری ایجاد کرده که به دنبال تعاملات مستقیم بین افراد محلی و مسافران است تا بتوانند هر کدامشان، از اطلاعات موجود به عنوان ذینفع بهره ببرند. این پلتفرم یک مجموعه ی خودگردان است که مردم و افراد محلی را قادر می سازد تا اطلاعات منحصر به فرد خود را از محیط اطراف برای کسب درآمد، ارائه دهند. در حقیقت این افراد در حال کمک به گردشگران با هزینه های کمتر و متناسب تر هستند. علاوه براین Cousin cool از شرایط تجاری و کسب و کارگونه ی نامطلوب موجود جلوگیری می کند که موجب استفاده از موقعیت های بیشتری برای کسب درآمد از طریق قرار دادن اطلاعات ویژه و محل های درمانی خواهد شد.

 

اگر علاقمند به آشنایی با فرهنگ سفر هستید مطلب زیر را حتما بخوانید:

فرهنگ سفر ، باید ونبایدها سفر به مناطق مختلف

 

 

روشی آسان برای پیداکردن مکان های منحصر به فرد

 

 

cousin-cool

 

 

Cousin cool یکی از ساده ترین و جالب ترین روش ها برای پیدا کردن مکان های منحصر به فرد شما در شهرهای سراسر جهان است. این ابزار ویژگی های ساده و خلاقانه ای دارد. با افراد بومی و محلی همکاری می کند، افرادی که اطلاعات و منافع خود را به اشتراک می گذارند. با استفاده از این ابزار می توانید به عنوان یک مسافر و گردشگر با افراد محلی ارتباط برقرار کنید.

 

 

دوست دارید به مناطق ناشناخته و زیبای جهان سفر کنید؟مطالب زیر را از دست ندهید:

سفرهای خارجی ارزان|۵ کشور خارجی ارزان که باید ببینید!

مناطق جهانگردی دنیا |۲۰ کشوری که گردشگران باید ببینند!

سفر لوکس در هتل ها و مکانهای جالب دنیا داشته باشید!

بهترین مکانهای دیدنی جهان را بهتر بشناسید

 

با Cousin cool شما تنها با دو اشاره می توانید به توصیه های خوب و مناسب از کسانی که در مناطق مختلف قابل اعتماد هستند، دست یابید. Cousin cool یکی از بهترین راه های ممکن برای ارائه ی شهرت شهر یا منطقه ی شماست. به عنوان فردی که در این ابزار قصد فعالیت دارید، می توانید اطلاعات خود را که به کسب و کار مورد علاقه ی شما ارتباط دارد، به مصرف کنندگان و علاقه مندان ارائه دهید و در معرض دید هزاران نفر دیگر قرار دهید. این ارائه موجب صرفه جویی های بسیار خوبی از زمان و هزینه ی گردشگران و مسافران خواهد شد. این ابزار و فعالان در حوزه های مختلف آن در حال حاضر در ده ها شهر در سراسر جهان فعال هستند. این برنامه  در فرمت های مختلف و نسخه های تحت وب در اختیار کاربران مختلف خود است.

 

تغییر صنعت گردشگری |بهبود خدمات از بالا به پایین

 

تغییر صنعت گردشگری با رشد تکنولوژی

 

یکی از رایج ترین شکایت هایی که از سوی مسافران در سراسر دنیا ارائه می شود، خدمات ضعیف برای مشتریان است. هنگامی که آنها با مشکلات خاصی در زمینه ی رزرو یا سایر شرایط غیر منتظره مواجه می شوند که موجب تلف شدن ساعت های زیادی از آنها می شود، موجب شکایات متعددی در رابطه با عوامل خدمت رسانی خواهد شد. بسیاری از افراد و گردشگران در برابر مشکلات موجود با صحنه های مشابهی مواجه شده اند که به آنها بیان شد که باید در مورد مشکل پیش آمده با افراد یا تیم دیگری صحبت کنند. این در حالی است که برخی از شرکت ها اقدام به ارائه ی سیاست های بیمه ای و فضای شخصی برای خدمات به منظور تقویت اعتبار در خدمات مشتری در بین مخاطبین خود می کنند.پس برای تغییر صنعت گردشگری باید خدمات موجود را بهبود داد.

Travel chain با تغییر صنعت گردشگری

یکی از کمپانی هایی که در حال تغییر پارادایم خدمت رسانی ضعیف بر مبنای مبادله ی داده فعالیت می کند، Travel chain است. این کمپانی درنهایت به دنبال این هدف است که با شخصی کردن صنعت گردشگری، انقلابی در عرصه ی توریسم ایجاد کند و به شرکت های مسافربری براساس اطلاعات موجود کمک کند تا به نتایج هدفمندتری دست یابند.

برای اشخاص حقیقی، داده هایی که از طریق پروفایل های شخصی تولید و تایید می کنند، می تواند توسط سیستم، مورد اشاره و به منظور کسب درآمد بکارگرفته شود.

 

برای خواندن بخش اول مقاله تغییر صنعت گردشگری به لینک زیر بروید:

صنعت گردشگری ، تغییرات در صنعت گردشگری و سفر |بخش اول

 

 

به بیانی دیگر کسب و کارها می توانند این اطلاعات گسترده از داده های مشتری را تجزیه و تحلیل کنند تا فرایندهای خود را به منظور تعامل بهتر با مشتری، بهبود بخشند. علاوه براین، هم به مسافران و هم به ارائه دهندگان خدمات مختلف اجازه می دهد تا از دروازه های اصلی که در حال حاضر در صنعت گردشگری برایشان قابل دستیابی نیست، عبور کنند. این امکان اگرچه یک امکان برای خدمات مشتری محسوب نمی شود، اما مشخص می کند چه چیزی ممکن است در یک زمان خاص، انگیزه های کافی به هردوی ذینفعان دهد.

وعده های فراوان فناوری برای رشد و پیشرفت گردشگری

 

 

رشد و پیشرفت گردشگری

 

 

هر مسافر در هر نقطه یا در زنجیره ی ارزش گردشگری، با تجربه های کمتری از تجارب عالی مواجه می شود. برای یک صنعت مانند گردشگری که در برابر ورود فناوری ها و تکنولوژی ها و ترکیب تحولات ایجاد شده با مسافران خود به شدت مقاوم است، ورود تکنولوژی برای خدمات و ارائه تجارب بهتر برای مشتری از طریق برنامه ریزی های اساسی و کشف مقصدهای جدید با دیدگاه های مختلف محلی، قابل لمس شدن است. این برنامه ریزی در نهایت به همه ی ذینفعان بستگی خواهد داشت که در اکوسیستم فناوری و ایجاد ارزش توسط واردکنندگان جدید با صنعت گردشگری مطرح شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian