021-49029 پشتیبانی ایام عید : 09129309400 تهران-اشرفی اصفهانی-برج زمرد

اجاره آپارتمان مبله امیرآباد شمالی

اجاره آپارتمان مبله امیرآباد شمالی

اجاره آپارتمان مبله امیرآباد شمالی

350,000  تومان   روزانه

رزرو کنید
  • اجاره آپارتمان مبله امبرآباد شمالی
  • اجاره آپارتمان مبله امیرآباد شمالی2

کد ملک :

 TM-5220-tehranmoble

Share

افزودن به علاقه مندی ها

افزودن به علاقه مندی ها

چاپ

اتاق خواب

2

سرویس بهداشتی

1

پارکینگ

1

متراژ

140 متر مربع

توضیحات

اجاره آپارتمان مبله امیرآباد شمالی

هدف مجموعه متخصص تهران مبله ارائه باکیفیت ترین خدمات و عالی ترین سوئیت های موجود در پایتخت میباشد. با اجاره آپارتمان مبله امیراباد شمالی، سوئیت مبله ی فول امکانات وراحتی را میتوانید برای خود مهیا کنید. آپارتمان های مبله ای که تیم تهران مبله در اقصی نقاط شهر تهران در اختیار شما قرار میدهند. به صورت روزانه، هفتگی وماهانه میباشد. با اجاره آپارتمان مبله واقع در منطقه امیرآباد آسایش و رفاه در هرجنبه ای برای شما فراهم میشود. این سوئیت مبله که در منطقه امیرآباد شمالی است ۱۴۰ مترمربع مساحت و۲ اتاق خواب دارد.
منطقه امیرآباد از محله های مرکزی شهر تهران است. همین امر باعث میشود که این منطقه به نقاط مختلف پایتخت دسترسی بسیار مناسبی داشته باشد. این منطقه از جنوب به خیابان شهید گمنام وبخش هایی از خیابان فاطمی دسترسی دارد. و از شمال به اتوبان حکیم، از شرق به اتوبان کردستان و از غرب به اتوبان چمران راه دارد.
جالب است که بدانید بخش های زیادی از دانشکده های دانشگاه تهران درامیرآباد واقع شده است. همچنین سازمان انرژی اتمی وراکتور تحقیقاتی تهران دراین منطقه میباشد.
ازمراکز تفریحی این منطقه میتوان به بوستان های شهدای گمنام ولاله تهران اشاره کرد. لازم به ذکر است که این منطقه دارای مراکزخرید ومیادین میوه و تربار نیز هست.
ایستگاه های مترو ولیعصر وانقلاب درنزدیکی این منطقه است. همچنین این محله دارای اتوبوس وتاکسی متعددی است. که رفت وآمد برای برای شما آسان میکند.
همان طورکه گفته شد، این منطقه امکانات بسیاری را به علت لوکیشن بسیارمناسب، دراختیار شهروندان میگذارد. به همین علت از مراکز درمانی این منطقه میتوان به بیمارستانهای قلب تهران وشریعتی اشاره کرد.
با اجاره آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه امبرآباد امکانات زیردراختیارشما قرارمیگیرد:
 حال وپذیرایی دل باز
 دودست مبلمان راحتی و سلطنتی
 چند تخته فرش سنتی
 میزناهارخوری ست با مبلمان
 لوستر
 تلوزیون به همراه میز و گیرنده دیجیتال
 کفپوش سرامیک
 اتاق خواب ها با سرویس کامل خواب
 سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
 آشپزخانه به همراه سرویس کامل و…
هدف ما تامین بهترین سوئیت ها درسطح شهر تهران است. همه روزه ما پاسخگوی سوالات شما هستیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

ملک بر روی نقشه

ملک های مشابه

fa_IRPersian
fa_IRPersian