اجاره آپارتمان مبله امیرآباد شمالی

اجاره آپارتمان مبله امیرآباد شمالی
Amir Abad, Tehran, Tehran Province, Iran
اجاره آپارتمان مبله امیرآباد شمالی 350.000 تومان روزانه - اجاره آپارتمان مبله
96.11.18 140 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

اجاره آپارتمان مبله امیرآباد شمالی

هدف مجموعه متخصص تهران مبله ارائه باکیفیت ترین خدمات و عالی ترین سوئیت های موجود در پایتخت میباشد. با اجاره آپارتمان مبله امیراباد شمالی، سوئیت مبله ی فول امکانات وراحتی را میتوانید برای خود مهیا کنید. آپارتمان های مبله ای که تیم تهران مبله در اقصی نقاط شهر تهران در اختیار شما قرار میدهند. به صورت روزانه، هفتگی وماهانه میباشد. با اجاره آپارتمان مبله واقع در منطقه امیرآباد آسایش و رفاه در هرجنبه ای برای شما فراهم میشود. این سوئیت مبله که در منطقه امیرآباد شمالی است 140 مترمربع مساحت و2 اتاق خواب دارد.
منطقه امیرآباد از محله های مرکزی شهر تهران است. همین امر باعث میشود که این منطقه به نقاط مختلف پایتخت دسترسی بسیار مناسبی داشته باشد. این منطقه از جنوب به خیابان شهید گمنام وبخش هایی از خیابان فاطمی دسترسی دارد. و از شمال به اتوبان حکیم، از شرق به اتوبان کردستان و از غرب به اتوبان چمران راه دارد.
جالب است که بدانید بخش های زیادی از دانشکده های دانشگاه تهران درامیرآباد واقع شده است. همچنین سازمان انرژی اتمی وراکتور تحقیقاتی تهران دراین منطقه میباشد.
ازمراکز تفریحی این منطقه میتوان به بوستان های شهدای گمنام ولاله تهران اشاره کرد. لازم به ذکر است که این منطقه دارای مراکزخرید ومیادین میوه و تربار نیز هست.
ایستگاه های مترو ولیعصر وانقلاب درنزدیکی این منطقه است. همچنین این محله دارای اتوبوس وتاکسی متعددی است. که رفت وآمد برای برای شما آسان میکند.
همان طورکه گفته شد، این منطقه امکانات بسیاری را به علت لوکیشن بسیارمناسب، دراختیار شهروندان میگذارد. به همین علت از مراکز درمانی این منطقه میتوان به بیمارستانهای قلب تهران وشریعتی اشاره کرد.
با اجاره آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه امبرآباد امکانات زیردراختیارشما قرارمیگیرد:
 حال وپذیرایی دل باز
 دودست مبلمان راحتی و سلطنتی
 چند تخته فرش سنتی
 میزناهارخوری ست با مبلمان
 لوستر
 تلوزیون به همراه میز و گیرنده دیجیتال
 کفپوش سرامیک
 اتاق خواب ها با سرویس کامل خواب
 سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
 آشپزخانه به همراه سرویس کامل و…
هدف ما تامین بهترین سوئیت ها درسطح شهر تهران است. همه روزه ما پاسخگوی سوالات شما هستیم.برای اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

نقشه املاک

مدیر برنامه ها تهران مبله

  • موبایل : 09124800240

جهت رزرو آپارتمان مورد نظر خود و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمائید.
بیشتر بدانید

تماس

Loading...

املاک مشابه