021-49029 پشتیبانی ایام عید : 09129309400 تهران-اشرفی اصفهانی-برج زمرد

مقالات و بروزرسانی ها

آپارتمان مبله تهران

اجاره روزانه آپارتمان در تهران – ویدئوی آپارتمان اشرفی اصفهانی

اجاره روزانه آپارتمان در تهران

مجموعه ما در تلاش است تا با اجاره روزانه آپارتمان در تهران برای مسافران عزیز، اوقاتی خوش، فارق از دغدغه مسکن در تهران را فراهم نمایند.

اشرفی اصفهانی در غرب تهران واقع شده است که از نظر احاطه شدن منطقه با اتوبان های بزرگی چون حکیم، یادگار امام، همت، شیخ فضل الله و ستاری، دسترسی را به مناطق دیگر راحت و آسان کرده است. همچنین وجود وفور اتوبوس و تاکسی در این مسیرها کمک بزرگی به ساکنین این منطقه  می باشد.

مراکز خرید و تفریحی در اطراف این واحد آپارتمان مبله در تهران شامل فروشگاه بزرگ و زنجیره ای هایپر استار، پاساژ شیک و بزرگ کوروش و مجتمع تیراژه است؛ همچنین نزدیکی به مناطق غربی تهران از قبیل صادقیه و شهرک غرب نیز تمام نیاز شما را نسبت به مراکز خرید رفع خواهد کرد (۱۰ دقیقه فاصله تا شهرک غرب و ۱۵ دقیقه تا نمایشگاه بین المللی تهران در زمان بدون ترافیک).

این ملک دارای سیستم دوربین مدار بسته در مشاعات ساختمان می باشد که امنیت را برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران برای شما فراهم می نمایید. به علاوه داری سرایدارو نگهبان میباشد که سرایدار هر شب جلوی درب واحد حاضر شده و زباله ها را جمع آوری میکند.

واحد شامل تمامی امکانات رفاهی به همراه آشپزخانه مجهز به وسایل مورد نیاز می باشد. همچنین از سیستم گرمایش و سرمایش برای ارائه آسایش در تمام فصول برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian