اطلاعات ملک

اجاره آپارتمان مبله در تهران – منطقه سعادت آباد (2) - شمال تهران

کد ملک : SAAD22

اجاره آپارتمان مبله در تهران - سعادت آباد 450.000تومان روزانه - مسکونی
105 مترمربع3 اتاق خواب2 سرویس بهداشتی1 پارکینگ  افزودن به مورد علاقه ها پرینت

اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران به صورت کوتاه مدت و بلند مدت، طبق نظر و خواسته مشتریان عزیز امکانپذیر است.

سعادت آباد از مناطق شمالی تهران است که به علت قرار گرفتن در دامنه کوه از آب و هوایی تمیز و خوش و کوهستانی برخوردار است.

این منطقه با اتوبان های یادگار امام در شمال و شرق، نیایش در جنوب و چمران در غرب آن محصور شده است؛ که اتصال این منطقه را با سایر مناطق تهران به آسانی میسر مسازد. مناطق همسایه آن عبارتند از شهرک غرب از جنوب ، جردن و پارک وی از شرق، جنت آباد و پونک از غرب و کوی فراز و فرحزاد از شمال.

مراکز خرید متعددی در این منطقه قرار دارد که با غروب و روشن شدن چراغ مغازه ها قصه ساز پررفت وآمد شبانه را رقم زده اند. لیست برخی از مراکز خرید مهم و پر تردد سعادت آباد عبارتند از : مرکز تجاری و اداری سرو، مرکز خرید کسری، مرکز خرید ابریشم، پاساژ مادر، مرکز تجاری بوعلی، فروشگاه شهروند بهرود، مرکز تجاری علامه، مرکز تجاری سهیل، مرکز خرید توس (علامه طباطبایی جنوبی) و مرکز تجاری پرواز.

این ملک دارای سیستم دوربین مدار بسته در مشاعات ساختمان می باشد که امنیت را برای اجاره آپارتمان مبله در تهران برای شما فراهم می نمایید. به علاوه داری سرایدارو نگهبان میباشد که سرایدار هر شب جلوی درب واحد حاضر شده و زباله ها را جمع اوری میکند.

واحد شامل تمامی امکانات رفاهی به همراه آشپزخانه مجهز به وسایل مورد نیاز می باشد. همچنین از سیستم گرمایش و سرمایش برای ارائه آسایش در تمام فصول برخوردار می باشد.

اگر شما در نظر دارید تا این آگهی را برای خود رزرو نمایید می توانید از طریق شماره تماس که در ادامه می آید با مالک ارتباط برقرار نموده و هماهنگی های بعدی را با وی انجام دهید.

تهران مبله در تلاش است تا با اجاره آپارتمان مبله در تهران برای مسافران عزیز، اوقاتی خوش، فارق از دغدغه مسکن در تهران را فراهم نمایند.

آپارتمان-مبله-تهران اجاره-روزانه-آپارتمان-در-تهران اجاره-آپارتمان-مبله-کوتاه-مدت اجاره-آپارتمان-مبله-در-تهران-کوتاه-مدت                اجاره آپارتمان مبله در تهران

نقشه املاک

مدیر برنامه ها آقای شایان

  • اداره : 09198304707
  • موبایل : 09124800240


بیشتر بدانید

تماس

Loading...
 

املاک مشابه